4 gündür geçmeyen yüksek ateş

Cuma akşamından beri devamlı yüksek ateş ve eklem ağrıları çekiyorum. Sorun şu ki bu yaşıma kadar (26) hiç ateşim çıkmamıştır. Çıktıysa bile en fazla 37 olmuştur. Ama şimdi devamlı 39'larda seyreden ateşim var.

Acildeki doktorun vermiş olduğu Katarin forte isimli ilaç en fazla 5 saat etki gösteriyor sonrası yine aynı. 4 günde 12 tane ateş düşürücü içmişim.

Yarın poliklinik doktoruna gidicem ama yine de sormak istedim. 26 yaşında yetişkin bir erkekte bu ne hastalığıdır?

Kan testi yaptılar mı? Yapmadılarsa yaptırmalısın.

  • Lola90  (23.02.15 23:42:44)
Hayır yapmadılar. Bakalım yarın 15:00 de gidicem.

  • mayday  (23.02.15 23:58:33)
aspirin at panpa.

  • siradisi00  (24.02.15 00:04:04)
mikrop kapmış olabilirsin. lökositler yukseliyor ve hem ates yapıyor hem de siddetli bir agrı. cok kötü :( ihmal etme mutlaka hastaneye git buyuk ihtimal bi kaç gun iğne yiceksin.

  • slalom  (24.02.15 01:06:07)
Yapılan tetkikler sonucunda zatüre olduğum ortaya çıktı.

  • mayday  (28.02.15 13:46:05)