ieltse başvurmuş olanlar bana bi yardım edebilir mi?

merhaba ya iki saattir kitliyorum burayı ieltsle ilgili. yanlış yapmaktan korkan bir yapım var kusura bakmayın.. şimdi ben kimliğimi taradım yükleyeceğim fakat not olarak şunların olduğuna emin olun diyor:
your ID number
your signature
your date of birth
your photograph
your ID expiry date

id ok. date of birth ok.

-doğal olarak id'de benim imzam yok, ayrıca imzamı atıp taratmalı mıyım?
-expiry date dediği bizi bağlamıyor değil mi biz de öyle kimliğin son kullanma tarihi falan yok?
-kimlikteki fotoğrafım yeterli mi?

- ben imza atmamıştım
- t.c. kimliklerinde son kullanma tarihi yok
- kimlikteki foto yeterli
  • protector  (23.02.15 23:30:05)
@protector teşekkür ederim soruların seviye ilkokul ama korku işte :)

şu imzadan emin olamıyorum ama bir türlü. bir kaç onay daha alsam rahatlicim.
  • çaykovski  (23.02.15 23:33:30)
Bu istedikleri kimliğe ilişkin olarak not düşüldüyse, kimliklerde imza da yok. Bir sorun olmaz.

  • protector  (23.02.15 23:35:13)
Id number tc no olacak ımzayada gerek yok

  • steward  (24.02.15 00:10:25)