arkadaşın saçma sapan güvensizliği

İlkokuldan bu yana tanıdığım arkadaşım var 12 yıldır falan tanıyorum. İyiyiz de.
nişanı için te izmirden mersin é gittim daha önce bununla ilgili yazmıştım da bulamadım Mobilim diye eklerim bulduğumda.

Şimdi geçen hafta istanbul daydım
o ve nişanlısı da istanbul a geldiler
görüşeceğiz işte
kızın şarjı çabuk bitiyor ya da ne bok yiyorsa aynı şekilde nisanlisinin da.
Neyse buluştuk biz bi sonraki gün kızdan hiç ses çıkmadı bende nisanlisina yazdım
napıyosunuz diye hani nereye gittiler gibi

Benim salak arkadaşım dana cevap veremediğim zamanlarda y ye yazma demekki isim var dedi

Önce cevap vermedim gerizekalı herhalde kıskanıyor dedim de benim ne işim olur onun nişanlısı ile dimi.
Sonra cevap verdim işte senden yaşam belirtisi yok whatsapp a girmedin bende y ye yazayım dedim diye

Şimdi durup düşünüyorum da benim arkadaşım bana mı güvenmiyor yoksa Problem Kendisinde mi

İkiside de aynı kapıya çıkıyor. Dehşet bi kıskançlık söz konusu. Bence fazla yüz göz olma, en iyi arkadaş listende gerilere düşür.

  • sehpa fx350  (23.02.15 16:16:39)
sevişiyorlarmış bölmüşsün o da sinirlenmiş önemli bir şey yok.

  • rubenanyukov  (23.02.15 16:40:18)
o sana ulaşmıyorsa sen de onu arama. seni aramayacak da zaten, problem kendisinde.

  • pinkpeony  (23.02.15 16:42:32)
Hayır yani bunu düşnebilecek kadar nasıl kendinden emin olamaz bi insan bunu anlamıyorum gerçekten

  • indescribable  (23.02.15 16:51:36)
Mesela şuan whatsapp grubundan ayrıldı neymiş şarjı çabuk bitiyor muş

Resmen istemediğimi düşünmeye başladım
  • indescribable  (23.02.15 17:07:24)
tamam bırak ne halt ederse etsin, aramazsa da görüşmezsin.
böyle tiplerin kahrını çekmeye hiç gerek yok, gerçek dost arar sorar, bu tarz şeylerin lafı bile olmaz.

  • lily briscoe  (23.02.15 17:49:11)