kedi sahiplendim. ilk günümüz :)

mamasını verdim, suyunu verdim. oyun oynadık, var mı önerebileceğiniz bir şeyler ? yıkasam mı küçüklüğünü fırsat bilip?
bir de isim önerisi var mıdır? kendisi bir erkek :)

SAKIN YIKAMA

  • mesgul ve huzursuz  (22.02.15 14:23:17)
Kedi yikanmaz.

Biraz kendi haline birak, evi kesfetsin.

Fotografini cek ilk gununuzun hatirasi olsun :)
Aklima başka bir şey gelmedi.
Zaten uyur bir süre sonra.
  • blatta hiberna  (22.02.15 14:26:05)
Asla yikama.
toprak koyun adini. Topiş diye cagirirsiniz :d

  • rayde  (22.02.15 14:31:09)
Uyumasi icin guzel bir alan olusturun bence. İsmini de Tesla koyun.

  • fraise  (22.02.15 14:40:23)
kedilerleyasam.com

sitemin likini vermekten çekinmiyorum arada bir :) belki işinize yarar.

bırakın evi keşfetsin iyice. sonra sızar bir köşede.
  • passion rules the game  (22.02.15 14:41:28)
Gecen gun burada gordugum minnos sebebiyle, Kırpık! Mikkemmel bir isim.

  • common of demons  (22.02.15 14:46:33)
ifşa et de görelim :D

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (22.02.15 14:47:44)
meriç koy adını. dişilerle arası iyi olur ;)

  • tirt star  (22.02.15 14:58:27)
dedenin adını koy.......

  • der meister  (22.02.15 15:01:48)
Evin tamamını gezmesine izin verin önce.

Tuvaletini hazırlayıp kedinin ayaklarını kuma bastırın. Tuvaletin yerini öğrensin. İlk gün kuytu bir yere çişini yapması muhtemel. Bu anormal değil. Kedi sahibe değil eve bağlı olur. Kendi alanını işaretleme gereği duyar. İlk gün bunu yaptı diye hep sağa sola ihtiyaç gidereceğinden korkmanıza gerek yok.

Kedili evde yürürken dikkatli olmak lazım. Yavrucak her şeyi oyun sandığı için ayak altında çok dolaşır, atlar, zıplar. Yanlışlıkla ayağına, kuyruğuna falan basarsanız hem o hem siz çok üzülürsünüz. Ayaklarınızı sürüyerek yürüyün, kalın terlik giymeyin birbirinize alışana kadar.
  • stygian  (22.02.15 15:07:35)
fotoğraf! lütfen :)

  • piremses  (22.02.15 15:34:33)
bizim kedi her gün sokağa çıkıyor yıkamıyoruz yıkamayı düşünmeyin bile uyuz oluyorlar sonra size. çok pislenirse ıslak bir bezle siliyoruz güzelce hiç bir şeyi kalmıyor kalanını kendisi temizliyor zaten.

  • argent dawn  (22.02.15 17:03:21)
Tomcat koyun adını. Çok sevindim. İyi bakın lütfen.

  • bedbed  (22.02.15 21:06:35)
yikama cocugu +1
denmis zaten, nerede uyuyacagini belirlemeye calis. o kendi belirler zaten ileride ama bunlar kücüklükten itibaren senin yataginda yatmaya alisirlarsa öyle gidiyor.
evi gezsin, tuvaletini göster. o kendini oyalayip uyur zaten.
  • flmng  (22.02.15 21:11:51)
fotoğraf atacam söz :) oyun oynarken pat diye uyuyor, çok şeker bana da alıştı kucağıma zıplıyor geliyor yerini yapıyor. inek sütü verdim az zayıf kalmasın diye, yoksa bebekler için devam sütleri var ya ondan mı alsam? yıkamadım da silmedim de, huylandırmayım hemen dedim.

  • ileridemokrasi  (22.02.15 21:12:14)
ilk defa kedi sahiplenmişsen yeni bir vizyona sahip olacaksın. aslanından panterine, kaplanına her kedigile karşı ufaktan bir sevgi oluşacak içinde.

  • Yehova  (22.02.15 21:15:59)
inek sütü çok zararlı vereceksen de yarı yarıya sulandır. ama bir aydan büyükse bebek kedi mamalarına geçebilirsin

  • dinsiz adam  (22.02.15 21:16:45)
evin içinde mümkünse odanızda küçük karanlık sadece onun girebilecegi bi kutu benzeri yer bulun. kediler bulundukları ortamda kendilerine bu tür güvenli oda bulurlar. yeri siz bulun ki sonra kanepe arkasından delik açık çekyatın altına girmesin :D :D o şimdi evde gezicek her yere girecek tüm sesleri tek tek dinleyecek, normal davranın kediyi rahat bırakın daha kolay alışşın.

tesla iyimiş lan isim :D
  • spadæs  (22.02.15 21:45:40)