araba yikamak

Camlar les gibi olmus, para vermek istemiyorum bugun hic isim de yok ugrasip hafif de olsa yikayayim diyorum da nasil yapacagim hic bilmiyorum. Aslinda sadece camlar temizlense yeter gorus acim acilir en azindan. Hortum yok, araba sampuani yok. Bir kova su ile inip temizlemeyi dusunuyorum nasil yapayim? suyun icine ne koyayim kopurtmek icin?

bulasık deterjanı

  • bryan fury  (22.02.15 13:12:52)
kopuklu suya bezi daldirip bezle mi sileyim cami peki?

  • signore  (22.02.15 13:15:56)
makineler iyi yıkamıyor ki? yani 5 lira boşa gider.

arabayı yıkadıktan sonra bezle su noktacıklarının alınması yani tamamen kurutulması lazım. aksi takdirde su damlacıkları leke leke kalıyor.

olmuyor yani.
  • kosun lan mevzu var  (22.02.15 13:32:45)
Bizim burada 10 lira hep dis yikama. Makineler de ciziyormus oyle dedi herkes.

@Karakteristik o dedigin seyden var kar temizlemek icin almistim.
  • signore  (22.02.15 13:39:06)
bazı akaryakıt istasyonlarında satın alım sonrası bedava yıkama veriyorlar onları keşfet. git 50 lrialık benzin al. gerçi 3 5 lira yine bahşiş bırakmak lazım ayıp öteki türlü de orası senin vicdanına kalmış.

  • argent dawn  (22.02.15 17:08:58)
bir kova köpüklü su ve fırçayla mis gibi oldu. kuru bezle sildim sonra camları. hallettim yani. zor değilmiş çok, eğlenceli gibi de aslında

  • signore  (22.02.15 17:38:59)