meclis tv'yi açın.

Şuan mv'ler kahrolsun faşizm, omuz omuza, sloganları atılıyor aynen eylem alanı.

www.tbmm.gov.tr

237 kez kahrolsun faşizm diyerek rekor kırdı Süleyman Çelebi.

  • Cursed Chico  (22.02.15 02:14:25)
Önergeler vererek zaamn geçirtip seçim sonrasına bıraktıracaklardı bu yasayı. Hesap yapmıştı bdp, her gün şuj kadr önerge verse, her biri için şu kadarkonuşuluyor. Öylece ertelemnecekti, sarkacaktı ama olmuyor gördüğüm kadarıyla.

Seçimde de tabi akpnin oylarının düşeceği, vekil sayısı azalacağını umarak tabi.
  • Cursed Chico  (22.02.15 02:30:50)
ahahaha lise yıllarım aklıma geldi.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (22.02.15 02:37:00)
w2d senden fiziksel olarak daha güçlüyüm, daha fazla silah ve mühimmata sahibim. evini basıp aileni öldürmeye karar verdim, herhalde boşu boşuna direnmezsin di mi? sonucu değiştirmeyecek çünkü.

işte bu soruya verdiğin cevap yüzünden. yapabileceklerini yapmaya çalışıyorlar işte kendi imkanları dahilinde.
  • rygard  (22.02.15 02:38:27)
merak edenler için

www.youtube.com
  • suspendline  (22.02.15 02:40:57 ~ 02:48:01)
kahrolsun faşizm süpermiş
birisi videoyu editleyip sayaç koysa süper olur

  • titiraprap  (22.02.15 02:53:22)
ulan mhp chp ve hdp'yi kol kola sokacak kadar faşizmin doruklarında kanunlar çıkarıyor herifler resmen. mhp kürsüde kahrolsun faşizm diye bağırıyor, hdp koltuklarından yaşasın halkların kardeşliği sesleri geliyor, chpliler loopa sarıyor. vay arkadaş...

  • ack3000  (22.02.15 02:57:50)
abi mhpliler 40 yıllık devrimci gibi konuşuyor. şu gazla şu 3 parti çağrı yapsın, gezi'den çok daha büyük olaylar olur bence. partiler paketin ne denli büyük bir saçmalık olduğunun farkında ama halkın hiçbir fikri yok. yapsınlar çağrı, neden yapmıyorlar anlamam

  • ack3000  (22.02.15 03:00:07)