şöyle bir film var mı

film hem tek mekanda geçecek hem de diyalogsuz yada az konuşmalı olacak.

ben bu tür filmleri severim de şimdiye kadar hiç ikisinin bir arada olduğu bir filme denk gelmedim.

var mıdır böyle bir film?

mesela kim ki duk---NBC---zeki demirkubuz---reha erdem in çektiği tek mekan filmi

womb geldi aklıma. beklentilerine tam uymuyor ama zorda kalırsan izlenebilir.

  • elorelia  (21.02.15 21:53:34)
aradığın tam olarak nedir çözmüş değilim. ama tek mekan ve uzun planlarıyla derviş zaim filmi nokta bence hoşuna gider.

  • dedikoder  (21.02.15 21:56:50)
the man from earth. tek bi mekanda geçiyo ama konuşuyolar bayaa.

  • spirit crusher  (21.02.15 22:03:16)
Nothing Personal (2009)

  • buzbebek  (21.02.15 22:07:08)
ya okyanus temalı bi film vardı. abi tek başına okyanusu geçerken fırtınaya yakalanıyo. tüm film boyunca 3 cümle falan kuruyodur heralde. inanılmaz baymıştı beni ulan aç da ağzını bi küfret diye. tam senlik film gibi ara bulursun.

  • KidLazer  (22.02.15 00:23:04)
buried

  • cekingen fil  (22.02.15 01:18:16)
A torinói ló

sabredebildiğim kadarı tek odada geçiyordu. durağanlıkta nuri bilge yarışamaz sanırım bu filmle.
  • yons  (22.02.15 10:43:08)
LOCKE gördüğüm en senaryosuz film. yani demek istediğim günlük rutin şeyleri alıp senaryo diye itelemişler. hergün yaşadığımız dert sıkıntı şu adamın çektiğinden 10 kat fazladır heralde. zaman kaybı.

  • KidLazer  (22.02.15 11:19:52)
  • the silent enigma  (22.02.15 14:26:00)