internetteki anlamsız hız yükselmesi

superonline 16mbit akk 75 gb olan tarifedeyi kotam şu an 100 gb hızım dün 2 mbit falandı bugün torrent indireyim deim ve az önce 1.9 mb gördüm hız olarak. speedtestte de 6 mbit olarak çıktı hızım. o nasıl oluyor ya ? evet torrentin ayarları ile oynadım ama bu kadar da arttırmaması lazım. bir tek ben miyim böyle ballı ?

valla geçen internet pakedim bitti avea 2gb'dan sonra hız düşümlü (96kbps ye düşüyor) sınırsız kullanıyorum. önceki gün bilgisayara bağladım telefonun internetini wi-fi gibi, gece saat 1 sularında internet bir coştu anlatamam. farkedince anında yify'e yüklendim. bi film indirdim sonra shameless'i izledim netten ki 2 dk da falan tamamını yükledi nerdeyse. en son yutupta singsing'in vod'unu izlerken rüya sona erdi. acayip üzüldüm sdfasdas. bana da oldu ama 1 saat anca sürmüştür.

  • hailtothethief  (21.02.15 13:33:16)
@merhaba

ohannesburgerking :D o ne abi öyle nasıl bi sömürmedir :D
  • hailtothethief  (21.02.15 15:06:05)