40-50 bin tl arası alınacak en iyi otomobil

evet arkadaşlar başlıkta yazdığım gibi benzin tüketimi konusunda ekonomik olan, bu fiyat aralığındaki sağlamlık ve tasarım bakımından en iyi sıfır otomobil önerilerinizi bekliyorum.

0 almayın derim. O fiyata çok daha kaliteli araçlara binebilirsiniz. Illa 0 ise Ford fiesta Hyundai i20 kere bir bakın derim

  • zenciamacalismiyor  (21.02.15 10:58:32)
peugeot 208 1.6 allure.

her türlü donanımı var, 120 beygir, otomatik, smeg ekran, benzin süper ekonomik denemez ama fena değil, tipinide çoğu kişi beğeniyor çevremde.

eğer istersen 1.500 tl'ye zbart paketinide takıyorlar (fabrika cıkısı karartılmıs camlar,alt tarafa plastik koruma yerine çelik koruma ve dış sesi yüzde 40 azaltan kaplama).

ha fransız arabasına binmem ekolündensen bilemem tabii. ben memnunun tavsiye ederim.

(ben 2013'te sevgililer günü kampanyasıyla 39.800'e almıştım, zbart paketle 41 olduydu şimdi 42-43 olmuş sanırım ama yine 45'ten aşşağı yani).
  • fransizkalanadam  (21.02.15 11:00:52 ~ 11:03:38)
1.6 ivtec honda civic elegance lpg 'li
istersen satabilirim.

  • emreozb  (21.02.15 11:24:39)
japon otomobillerinden şaşma.

  • komando kani var bende  (21.02.15 11:39:24)
Seat ibiza veya peugeot 208 dizel olabilir. Yaris de iyidir.

  • signore  (21.02.15 12:16:34 ~ 18:57:21)
Opel Astra'lar 50.000 TL'den başlıyor liste fiyatları. Donanım olarak boş modeli ama bahsi geçen modellere göre üst segment bir otomobil. Bayilerin ellerinde 2014 model sıfır araç kalmış ise daha ucuza da bulabilirsiniz.

  • Sandeman  (21.02.15 12:18:46)
geçen (2 3 ay olmuştur) benim bi arkadaş 55e 1.2 tsi golf aldı. manuel vitesli felan. fena değil gibi geldi. ama fiyat şu an aynı mıdır ellerinde oluyor mu araç hiç bilmiyorum. ben o fiyatlara fiat bravo öneririm. insanların kafasında ''ıyy fiat'' algısı var fakat bence kalite olarak fransızlardan her türlü üstün bir araç. bir haftasonu plan yapıp dolaşın üç beş yeri test sürüşüne falan çıkın. bayilerle pazarlık yapın. seçenekleri azaltırsanız ayrıntılı bilgi veririz burdan.

  • hailtothethief  (21.02.15 13:23:37)
dizel skoda olsun. model falan sen seç artık. skodayı övesim var.

  • kablelvuku  (21.02.15 13:30:20)
valla ben bi kia picanto sahibi olarak, kia markasını önerebilirim. arabam 2006 ama süper. sen de 2014 2015 bi kia alabilirsin. ceed, rio falan.

  • sndnzr  (21.02.15 14:25:35)
ford fiesta 1,2 motor 40 bin tl civarı güvenlik paketiyle birlikte.

  • wishful thinking  (21.02.15 16:11:48)
0 düşünmezsen 2.el corolla al. o fiyata o bahsettiğin araçtan zor alırsın. sandero, duster falan alırsın ancak. ben sedan olarak baktım yalnız olaya. hb istiyorsan fiesta en uygunu.

  • westblack  (21.02.15 16:24:50 ~ 16:31:00)
Seat leon 1.2 tsi style. Sıfır 49900.Golf ve audi a3 ile ayni platform tam bir fiyat performans aracı baya da fazla satılıyor ben de almayi düşünüyorum otomatigini. Gayer de dolu araç. Tabi malzene kalitesi golf kadar değil ama makul. Sehirici yakit tuketimi fabrika verisi 5.9 ve okudugum kadarıyla kullanici yorumlarında da 7 ltre yaktigini okuyorum. Verimli motor. Dsg olan daha az yakıyor.

  • karacigerim vur kadehlere  (21.02.15 18:04:16 ~ 18:13:30)
ha bu arada hep b sınıfı önerdim de ayda 1000 km falan yapmıyorsanız bence c sınıfı benzinli bir araç alın. @karacigerim'in dediği gibi leon güzel bir tercih olur. ya da toyota auris 1.33 alabilirsiniz 46000 liraya.

yakıt ekonomisi çok önemli ve bagaj ihtiyacım pek yok derseniz b sınıfı dizel, yakıt çok da fark etmez hem geniş olsun derseniz c sınıfı benzinli diyorum.
  • signore  (21.02.15 19:03:08)
sayenizde birkaç fikrim oldu konu hakkında. önerileriniz üzerinden değerlendirmeler yapacağım. çok teşekkürler hepinize arkadaşlar.

  • posthighway  (22.02.15 09:28:36)