Sahibinden'deki bazı araçlardaki fiyat farkı

selamlar,
mesela aşağıdaki linkte mercedes cla fiyatları 90 ve üstünden başlarken bi araç 70bin küsür tl civarında. hasar olduğu söyleniyor ama neden bu kadar fazla fiyat farkı var?

www.sahibinden.com

hocam bu araba Mercedes. TOFAŞ değil ki ona göre parçası pahalı işçiliği farklı daha Arabanın epey işi var yazılanlara göre. birde buna harcayacağın mesai var. daha arabanın götü doğrulur mu o bile belli değil. kısacası bu arabalar yuva yıkar..

  • dokuzonbeş  (20.02.15 23:49:05)
büyük ihtimalle kazalıdır sağı solu toplanmıştır. bu şekilde kullanmak sizin için sorun değilse alınabilir, ederi de bu kadar, hatta satıcı bu arabadan iyi ekmek yemiştir daha ucuza da alınır.

  • drystedb efficacious  (20.02.15 23:50:56)
yok kazalı olduğu fiyatından belli kesin ama yuva yıkar derken habire sorun çıkartıp gider mi yaratır yani?

  • notinhere  (20.02.15 23:52:24)
abi Mercedes BMW silecek paspası bile 100 lira. servisi bakımı ağır olur. daha birde araba toparlayacak mı uzak dur.

o paraya sorunsuz araba alırsın Passat, super B vs
  • dokuzonbeş  (21.02.15 00:00:58)
zaten hayatta yetkili servise götürmem araba, adamlar yapıyoruz dedikçe bozuyorlar, vw servisinde kaç kere yaşadım sorun.

  • notinhere  (21.02.15 00:05:00)
@drystedb efficacious satıcı ekmek yemiştir, daha ucuza alınır derken ne demek istediniz, anlamadığım için soruyorum.

  • notinhere  (21.02.15 00:06:41)
20 dk aradım şu şirketin adını. Başlığa bak, çözüceksin olayı.

(bkz: final otomotiv şirketler grubu)
  • hatunlarin tercih ettigi pic  (21.02.15 01:18:06)
Bu tür ilanları veren firmaların taktiği şu. Önce fena kaza yapmış pert duruma düşecek seviyede araç buluyorlar. Sonra gözle görünen yerlerini düzelttirip az hasarlı diye satışa çıkarıyorlar. O araçlar zaten o kadar az masrafla hasarlı olsalar adam yaptırır da satar, böyle bir yola başvurmaz.

  • creepy  (21.02.15 08:51:57)
yuva yıkarı ben söyledim. bu arabanın masrafıyla uğraşamazsın anlamında. :)

  • dokuzonbeş  (21.02.15 15:58:28)