Yanlış kişiye gönderilen küfürlü mesaj

İş yerindeki bayan satış mühendislerinden birine yanlışlıkla "dur amk azcık bekle, yemek yiyim anlatıcam" yazdım.... asıl göndermek istediğim mal arkadaşımla isimleri arasında bir harf fark var bu yüzden oldu bunlar hep :(

ahh akıllı telefonlar ahh!.

ne yapayım şimdi ben ne desem toparlayabilirim :S

Yanlış oldu, pardon.

İşte böyle.
  • hııevet  (19.02.15 21:13:39)
çok ayıp olmadı mı sizce? direkt böyle cinsiyetçi bir küfür :( kadınlar yanında da asla küfretmem normalde şaşırmıştır baya :(

  • peace.on  (19.02.15 21:15:12 ~ 21:15:24)
umursamamıştır. pardon de geç.

  • rock n roll  (19.02.15 21:16:00)
ohooo kendi arkadaşlarına neler diyordur o fiuuu. hayır ana avrat da sövmemişsin ki yahu amk demişsin. kibarca özrünü dile, böyle böyle bu yüzden oldu de geç. mühendislik fakültesinden mezun olmuş bir kadın olarak "amk ne yaa terbiyesiz" derse zaten sorun ondadır sende değil :p

  • der meister  (19.02.15 21:18:29)
abartma. pardon de işte, umursamamıştır fazla.

  • wilhelmwasmuss  (19.02.15 21:18:54)
bişi olmaz yanlış oldu de

  • mr fusion  (19.02.15 21:19:16)
bayan değil kadın

  • sisfosdongusu  (19.02.15 21:50:58)
Ben olsam uzun uzun yazardım ve tekrar tekrar özür dilerdim. Çok yakın bir arkadaşınızla şakalaştığınızı, mesajı yanlışlıkla kendisine yolladığınızı vs. anlatırsanız sorun kalmayacaktır. Ama "yanlış oldu pardon" yeterli değil bence.

  • sevgikusunkanadinda  (19.02.15 22:30:33)
teşekkür ederim cevaplar için.

bayan değil kadın meselesini de ben hala çözemedim. geçen gün bir kadının yanında kadınlardan bahsederken "kadınlar" dediğim için azar yedim resmen. kadın değil "bayan" demeliymişim. kendi aralarında bile mutabakata varabilmiş değilller.
  • peace.on  (20.02.15 17:39:11)