hobiye mi yoksa mesleğe göre mi hediye tercihi?

hediye seçimi yaparken hangisine göre tercihte bulunursunuz ya da size alınırken hangisi sizi daha mutlu eder? tabi kişiden kişiye ve hediyesine göre değişebilir ama böyle bir ayırımınız var mı genelde?

arkadaş için hediye seçicem de karar veremedim bir türlü. bir önceki aldığım hediye bisiklet eldiveniydi ve şahane bir tercihti, çocuklar gibi şendi. şimdiki için mesleğiyle ilgili şunu alayım diyorum da kararsız kaldım.

www.kalemkutusu.com

mevzu bahis arkadaş grafik tasarımcı, gitar çalan, bisiklet tutkunu, yüzme ve koşuyu seven biri. uygun hediye önerileri?

İşini seviyorsa, mutluysa işiyle alakalı olabilir. İşini pek sevmiyorsa o zaman hobilerine yönelik bi şey olabilir.. Şahsen bana hobilerimle alakalı hediye verilmesini tercih ederdim :D

  • bilmemkacincinick  (19.02.15 19:52:31)
Hobiye dönük al.

  • photo85  (19.02.15 19:54:50)
Ben de olsam hobiye yonelik alirdim.

  • aeroflot  (19.02.15 20:03:24)
Kesinlikle hobi,isini seven adam orani yuzde 1 anca vardir.ama kalem,cakmak vs istisnadir,her zaman calisir.

  • cizgilipijama  (19.02.15 20:12:23)
ben kaynakçıyım ne alcan bana elekrodmu, profille döverim valla seni

hobiye göre al
  • killerbee  (19.02.15 20:29:57)
bence jbl go2 al.

  • since1907  (28.01.19 12:03:47)
cok iyi bir isik olabilir, kosarken de bisikklete binerken de kullanabilecegi.
yuzme icin yoksa pullbuoy ve el paleti gibi seylerden bir paket oalbilir.
gitar icin de pena uzerine desen cizdirebilirsiniz birilerine. instagramda var bunu yapan hesaplar.
  • jimicik  (28.01.19 12:30:18)
Meslek degil hobiye yonelik alirim tereddutsuz.

  • stavro  (28.01.19 12:51:28)