HSCB veya İNG bankta bireysel satışta çalışan var mı ?

selamlar.

özel bir bankada gişe personeli olarak çalışıyorum. malumunuz gişede olsa satış olayı mevcut. bende kendimi satışta başarılı olarak görüyorum. bir tanıdığım hscb ve ing banka benim cvmi göndermiş daha cevap gelmedi ama beni epey cesaretlendirdi gişede zamanını harcayacağına başka bankalara git diye. çünkü çalıştığım bankamda gişeden satışa geçmek imkansız gibi birşey. tek avantajım şubemde çok rahat olmam. ama tabi rahat olmak kariyer anlamında birşey ifade etmiyor. ama tabi gittiğim yerde lanet bir müdüre denk gelip tamamen pişman olmakta var.

benim sorum hscb yada ing banka çalışan arkadaşlara. bireysel portföy yöneticisi(yada müşteri ilişkileri) olarak bu bankaları tavsiye eder misiniz ? isteyen özeldende yazabilir. şimdiden teşekkürler.

kariyer.netten ve yenibiris.com'dan iş kovala.bence satışta yeteneğin olduğunu düşünüyorsan kendini sadece bankacılık sektörüyle sınırlandırma.diğer sektörlere de göz atmalısın.çok başarılı olursun.

  • winstonsoft  (18.02.15 21:19:08)