ankara'da spor salonu önerisi

memnun kaldığınız nereler var? fiyat da yazarsanız şukela olur. semt olarak önemli değil pek çünkü bizim orada hiç yok neredeyse.

danke.

memnun kaldığımız değil de kalınmayanlar var;

macfit.
most life club.
  • kayranin kedisi  (18.02.15 09:06:47 ~ 09:07:01)
Most Life Club. Ben çok memnunum.

  • bedbed  (18.02.15 09:47:09)
spor salonundan tam olarak beklentiniz nedir?
bütçeniz ne kadar?

içerisinde yüzme havuzu, spa vs. olan, envai çeşit aktivite yapılan sosyetik mekanlar mı arıyorsunuz?
yoksa işten/okuldan çıkınca koşu bandında biraz koşayım, biraz ağırlık kaldırayım vücut şekillensin mi diyorsunuz?

üyelik ücretleri çok farklı ikisinin.
  • corneillus  (18.02.15 09:49:03)
bütçe sorunu yok, daha çok fitness amaçlı. havuz, spa, aktiviteye gerek yok pek :)

  • passion rules the game  (18.02.15 09:53:23)
havuz spa gerek yok diyorsanız renawa, most gibi sosyetik mekanlara gerek yok. kullanmayacağınız hizmetler için ödeme yapmayın. mahalle arasında da gayet yeterli mekanlar bulabilirsiniz.

- evinize yakın olan salonları gezin. eve/işe uzak olursa bir süre sonra gitmeye üşenirsiniz.

- salonda dikkat edeceğiniz husus aletlerin yeterliliği ve temizlik olsun. ortam çok kalabalık mı? havalandırması nasıl?

- antrenör çok önemli. işi bilen, sizinle gerçekten ilgilenen birisi olmalı.

- mümkünse bir arkadaşınız olsun. birlikte spor yapmak eğlenceli olur. motivasyonunuz düştüğünde sizi gaza getirir.
  • corneillus  (18.02.15 10:02:36)
benim sporcu kankalarım most ve base'den memnunlar. en kotusu atlantis sanırım.
gidip gezin bence gezme bedava.

  • medievalman  (18.02.15 10:05:08)
ben eryamanda spor dolphine gidiyorum.
şuana kadar memnundum lakin her an giriş-çıkışta yaptıklarını sorunlar nedeniyle kopabilirim.

  • member of illuminati  (18.02.15 11:10:52)