Passat hangi renk?

Merhaba,
Passat almayi dusunuyorum ama renk konusunda kararsizim. Gonlumden harvard mavisi secenegi geciyor ama yine de buraya da bir danisayim.

www.google.com.tr

Bir de su var,

www.google.com.tr

Aklimdaki son secenek de tungsten gri,

www.google.com.tr

Favorim ilk linkteki harvard mavi.. Kirmizi cok mu radikal olur? Piyasada kirmizi passat da pek gormuyorum. Gri de cok klasik geliyor ama bunun tonu hos baya (bayiide de gidip gordum hepsini).. Ne dersiniz ? Tesekkur ederim..

grisi çok klasik şirket arabası gibi ama satışı daha kolay olur.
ben olsam kırmızı olanı seçerdim sanırım ^^

  • alaimisema  (18.02.15 08:00:46)
Kırmızı colarado idi galiba benimkinin tam rengi. Sedefli kırmızı gibi ama değil gibi.

  • Tears of Devil  (18.02.15 08:03:28)
gri

  • dokuzonbeş  (18.02.15 08:03:46)
hayırlı olsun. adını bilmiyorum ama böyle bal köpüğü gibi bir rengi var. harika bir renk bence, ona da bakabilirsiniz. harvard mavisi güzelmiş ama acayip kir gösterir.

  • orient blue  (18.02.15 08:04:41)
Ben Passat alsam siyah alırdım ama ille bu renklerden seç dersen
Mavi ile gri arasındayım

Arabaların renkleri olduğuna inanıyorum
gümüş gri varsa oda olur bak
  • indescribable  (18.02.15 08:15:19)
dediğin renkleri bayi hemen temin edebilecek mi? vw sıkıntılıdır bu konuda. bu renklerin olmama ihtimalinde beyaz renge baktın mı hiç?

  • joooper  (18.02.15 08:39:00)
kırmızı bence en yakışanı.

  • loch ness  (18.02.15 08:40:47)
bence mavi olan kesinlikle

  • mirty  (18.02.15 08:42:14)
Mavi-1
Kırmızı-2

Gri zaten piyasadaki araçların %35'i!! :)

Güle güle kullan kazasız belasız.
  • gece lampulu  (18.02.15 08:51:16)
Mavi güzelmiş, mavi diyorum.

  • capitatum  (18.02.15 08:52:21)
@joooper

Mavi icin 3 ay bekleyecegim, gri hemen teslim.. Kirmiziyi sormadim bayiiye. Bayii ile konustuktan sonra katalogu incelerken secenekler arasina ekledim.. Beyaz haric 1500 tl fark odeyecegim bu arada; ama raziyim. Cunku beyaz araba hic kullanmadim, kullanmam da :) nedense arabalarda beyazi hic sevmiyorum..
  • mesudiyeli mesut  (18.02.15 08:54:08 ~ 08:57:07)
Üç rengin arasından kırmızıyı seçerdim.
Ama geçen pazar bayide sedefli beyazı gördüm, çok yakışmış.

  • battal gemalmaz  (18.02.15 09:07:07)
arabalarda rengin şahı siyahtır. kırmızı dışındakiler şirket arabası gibi ayrıca.

  • tantunisultansüleyman  (18.02.15 09:07:45)
mavi

  • cekirdekabugu  (18.02.15 09:36:48)
Bana kalırsa passata en çok yakışan renk füme rengi. Hem de gayet revaçta

  • filipis  (18.02.15 10:05:47)
bu wv grubunda bir mavi var baya açık böyle. tam net de hatırlamıyorum ama reklamları vardı bir tane kadın polo beğeniyor tam istediğim rengi tutturmuşlar diyor. o renk güzel harbi bence. bunların içinde ise en güzeli kırmızı. kırmızı olsun beş fazla olsun :)

  • hailtothethief  (18.02.15 10:05:56)
gumus mavisi diye bir rengi var, cok guzel bir mavi.

  • idexo  (18.02.15 10:31:15)
kesinlikle mavi. 3 ay bekle. Diğer turlu gri heralde her binada var sakin gri alma 3 ay bekle

  • kya  (18.02.15 10:33:28)
titanyum bej de olabilir

gri ve kirmizi passatlara yakismaz bence. bej ve mavinin daha gumus tonlari gibi acik olabilir
  • idexo  (18.02.15 10:35:56)