İzmir'de sosyal aktiviteler

İzmir'e yeni yerleştim. Haliyle geniş bir çevrem yok. Bana önerebileceğiniz sosyal aktiviteler neler acaba?

'Yani dans kursuna git, spor salonuna git' tarzında genel cevaplar yerine daha spesifik, daha İzmir'e yönelik cevaplarınızı bekliyorum.

desem, egesem, akm, izmir sanat, adnan saygun sanat merkezi, bostanlı açıkhava ( kışın üstü kapalı ) v.b. yerlerde ki etkinlikleri www.izmir.bel.tr burdan takip edebilirsiniz.

ayrıca karaca sinemasında "başka sinema" filmleri gösteriliyor, çok güzel filmler yakalayabilirsiniz.

if izmir başlamak üzere, 26 şubat.

uluslararası kukla günleri 5-22 mart.

fransız kültür merkezinde etkinlikler var yine düzenli.

arkas sanat galerisi, kedi kültür merkezi, iş bankası sanat galerisi, ekol sanat galerisi, folkart sanat galerisi, swissotel büyük efes sergilerini takip edebilirsiniz.

treking ve fotoğraf grupları var bolca, şahane etkinlikleri oluyor.

halk forumları oldukça başarılı çalışıyor, faceten takip edebilirsiniz.

gibi gibi...
  • Phoebe  (17.02.15 21:25:37 ~ 21:25:46)
desem.deu.edu.tr/

  • lancelot du lac  (17.02.15 21:42:39)
Takıl bana hayatını yaşa.

  • my name is faith  (17.02.15 22:29:52)