ryanair uçak bileti 3D secure

merhaba,bugün ryanair in sitesinden 2 tane uçak bileti aldım kredi kartıyla.fakat telefonuma 3D secure kodu vs. gelmedi.sadece kart numaramı ve arkasındaki 3 haneli kodu falan yazdım.işlemlere devam ettim mail de geldi.hatta bir tane biletimin online check-inini bile yaptım ama 3D olmadan mı işlemi gerçekleştirdi yoksa havaalanına gidince mi ödeyeceğim anlamadım.kredi kartımla daha önce bu tarz işlemler yaptım bir sorun yoktu.ilk defa ryanair den bilet alıyorum.buna ne sebep olmuştur ya da sizin de başınıza geldi mi?

ryanairden daha önce bilet aldım ve telefonuma 3d secure kodu falan geldiğini hatırlamıyorum. bileti almışsınızdır, mail gelmesi lazımdı bir de yanlış hatırlamıyorsam

  • anil  (17.02.15 19:54:13)
Ryanair'den bilet alirken 3d secure ekrani bana, hatta Turkiye'deki bir tanidigimin kartindan almistim mesaji iletmisti filan. O yuzden net hatirliyorum.

3d olmadan da gerceklesebiliyor bu tur seyler, siz odemenizi yapmissinizdir sikinti olmaz.
  • ruhi mucerret  (17.02.15 19:56:58 ~ 19:57:32)
non 3d, nam-ı diğer mail order ile almıştır.
pnr numaranız üretildiyse sorun yok.
ryanair sitesinden kontrol de edebilirsiniz
  • velhasilkelam  (17.02.15 20:18:44)
mail geldi rezervasyon kodu da yazıyor.teşekkür ederim,başka bir sorum daha olacak :)
el bagajının boyutunu ölçüyorlar mı 55 cm diyor.ben biraz sınırları zorlıycam sanırım interrail çantasını baya küçülttüm. ama yine de normal sırt çantasıyla mı gitsem diye düşünmüyor değilim.

  • aybengülerim  (17.02.15 22:15:08)
Olcuyu gosteren bir tane sey var, kutu gibi bir sey. Onun icine sigarsa alirlar. Sigmazsa para keserler, cok katilar bu konuda esneme hic yok.

  • ruhi mucerret  (17.02.15 23:15:21)