göz yormayan e-book reader, e-kitap okuyucu tavsiyesi?

son zamanlarda bilgisayara bakarak makale okumaktan gözlerimin çok fazla yorulduğunu hissetmeye başladım, dolayısıyla acaba e-book reader alarak bu işin üstesinden gelebilir miyim diye bir düşünce sardı beni...tabi bazı olmazsa olmazları var bu e-boook readerın benim için, öncelikle bilgisayarımdaki pdf formatındaki makalelerimi aktarabilme şansını bana sunmalı bir diğeri de bu pdfler üzerinde not alabilme ve ilgili yerin altını çizebilme ve hatta işin cıvkını çıkartmak olmaz ise copy paste yapmak gibi bir özellikde sunsa çok harilkulade olur. Var mıdır böyle bir ürün? ya da konuya ilişkin sizlerin tavsiyeleri nelerdir?

Şimdiden zamanında ayırıp yardımcı olan arkadaşlara teşekkürlerimi sunarım...

kindle paperwhite.. 1 yada 2...

  • aeroflot  (17.02.15 08:42:38)
pdf ebook reader'larda pek iyi olmuyor ne yazık ki metin tabanlı olmadığı için. Asli amacınız pdf okumaksa ebook okuyucu tavsiye etmiyorum. Çıktı alıp okumak daha rahat olur sizin için.
edit: şöyle bir şey buldum.
blog.the-ebook-reader.com
  • nuka cola  (17.02.15 08:50:42 ~ 08:52:28)