Survival oyun tavsiyesi

selam

Stranded Deep gibi early access OLMAYAN buglarından kurtulmuş oynamya hazır bir oyun var mıdır bildiğiniz?

oyun içerisinde survival kısmına etki edecek faktörler sadece doğal şartlar olsun istiyorum yani zombiler yaratıklar olmasın.

Don't Starve diyorum. Oyuna başlamadan önce ayarlardan yaratıkları kapatıp sadece doğa şartlarına karşı mücadele edebilirsin.

  • MaraudeR  (16.02.15 20:58:13)
o oyuna da baktım ancak fps tarzı oyun tarzı arıyorum

  • KidLazer  (16.02.15 21:08:12)
aradığın oyun this war of mine. daha yeni bitirdim çok güzel olmuş.
düzeltme:pardon fps tarzı arıyormuşsun.

  • kutukcu  (16.02.15 22:11:19 ~ 22:11:42)