2.000 TL civarı lap top

Aslında 13 inch küçük bişey arıyorum ama sanırım özellikleri iyi olan küçük inchli laptoplar baya pahalı oluyo. dokunmatik falan olmasına gerek yok. hard diski de geniş olmayabilir. candy crush bile oynamıyorum oyun bilgisayarı lazım değil. ama çok hızlı olmalı. aynı da 35 işlem yapsam bana mısın dememeli. bunun haricinde genelde seyahatlerde kullanacağım için bataryası dayansa ve hafif olsa süper olur.

*Toshiba istemiyorum. arada servisi arayıp arayıp sövüyorum uyuz oluyorum hepsine.
*Dell çok iyi modeller var ama büyük mağazalarda bulunmadığı için güven vermiyo ilerde servis sıkıntısı çekmiyim.
*İnternetten satın alabilirim.

Tavsiyeleri alayım.

Sevgiler.

dipnot olarak ekleyeyim dell iyidir ve servis bakımından diğer firmalardan öne çıkar. bir sorun olduğundan eve gelip tamir ediyorlar.

  • anil  (16.02.15 15:36:08)
macbook

  • brakgn  (16.02.15 15:53:39)
dell evde tamir olayı 2 yıl oldu kalkalı...lenovolara bakın derim...

  • gotic  (16.02.15 15:54:51)
Sen asus zenbook istiyorsun. :)

  • yirmisantim  (16.02.15 15:59:21)
mac hiç kullanmadım hiç fikrim yok. niyeyse bi önyargım var. kullanan biri olsa da özelden yazsam bika bişey sorcam?

  • hobarey  (16.02.15 17:21:49)