şu ilişkinin adını koyun hele

ilişki derken içinde bağlılık ve diğer kavramlar en hafif halinde. ona göre..

şimd bu ilişkide;

seks bi nevi akış içinde kendiliğinden olan bir şey, burda amaç birlikte güzel vakit geçirmek
ama karşı tarafı hayatın önemli bir parçası haline !!getirmemek!!

kişi istediğini tercih edebilir tabii ama karşı taraf istiyorsa başkasıyla da birlikte olabilir.

ama gelip bunu anlatmaz, bu tabu.
saklamak gibi bi amacı da olmamalı. varsa var, bildimesi de teşvik ediliyor.

benle alakasız bir şey olmalı diğer yaşadığı da. girişim yok.

bir çeşit kendi hayatlarımızdan kaçıp nefes aldığımız bi yere girip
iki kıkırdayıp kendisine dönen iki kişi.
tatil gibi.

ne olur bu ilişkinin adı?

fuckbuddy kardeş ne olacak başka.

  • hala mi ceren yahu  (16.02.15 02:29:11)
bak emin misin? daha iyi, daha türkçe, az daha cinselliği azaltılmış bi şey yok mu bunun için?

  • namus ninjası  (16.02.15 02:30:47)
zülküfte, neden bilmem, hala bi ero-çağrışım var. evet zülküf olabilir ama daha light cinsellikli başka bişi?

  • namus ninjası  (16.02.15 02:38:24)
açık ilişki

open relationship
  • ermanen  (16.02.15 02:38:32)
tutku ve ihtiras varsa behlül
yoksa ilişme (olumsuzluk eki -me değil.)çengelli iğne gibi bir şey.

  • suspendline  (16.02.15 02:41:39)
sekize.. pakize gibi mi okunuyor, hafize gibi mi?
(öyle deme, arada büyük fark var)

  • namus ninjası  (16.02.15 03:10:45)
Ne emmeye ne gommeye

  • damdanakan  (16.02.15 07:37:47)
hüseyin.

ama fb de olabilir. fenerbahçe yani.
  • mermize  (16.02.15 07:47:51)
bence mustafa deyin; ama bildiğin fuckbuddy

  • bradshaw  (16.02.15 09:04:07)
  • ron dennis  (16.02.15 10:46:02)
ron,
hipotetik bi ilişki bu. ben değil, bi arkadaşım ayrıca.

  • namus ninjası  (16.02.15 14:38:12)