Roma'da Tek Kişi İçin Otel Tavsiyesi

Merkezi, temiz.
Çok ucuz ve öğrenci işi olmasına gerek yok ama öldürmesin de. Otelde pek vakit geçirilmeyecek.
Nereyi önerirsiniz?

termini civarındaki oteller genellikle bu tarzda. termini korkutucu bir yer gibi görünse de (termini çevresinde yatan hindistanlı ve zencilerden dolayı) aslında çok da sıkıntılı olmayan bir yerdir. tavsiye ederim.

  • insan opusen hayvandir  (15.02.15 23:02:04)
booking.com'dan ideal bir yer bulup değerlendirmeleri okuyarak ücretsiz rezervasyon yaptırabilirsiniz. buradan daha faydalı olacağına eminim.

  • uuth  (15.02.15 23:02:48)
termini çevresi +1

  • anil  (15.02.15 23:05:45)
Termini çevresinde Roma Resort Termini de kaldım Ocak ayında.
www.booking.com
Bu bölge gerçekten ulaşım için çok iyi. Hemen her bölgeye otobüs/tren kalkıyor. Google maps de otobüslerin kalkış saati dakikasına kadar veriliyor. Bu bölgeyi ben de tavsiye ediyorum.
  • faithless  (16.02.15 00:00:47)
ucuzdan kastiniz ne bilmiyorum ama Deluxe Rooms isimli oteli (aslinda tam otel degil, bir apartmanin 2 katinin odalarini otele cevirmisler) tavsiye ederim.

Burada ocak ayinda geceligi 45 euro'ya kaldim ki buna booking.com komisyonu dahil, direk iletisime gecsem 40 euro ve altina dusebilirdi. ayni yeri simdi kuzenimin mayis ayindaki seyahati icin ayarlamaya calisiyoruz, fiyatlar artmis haliyle. booking.com'da mayis icingeceligi 110 euro gorunuyor, direk iletisime gecince geceligi 95 euro'nun biraz altina iniyor.

otelden bahsedecek olursam. yeri cok iyi. Ottoviano metrosuna yuruyerek 3dk. cevresi cok guzel cafe ve restoranlarla dolu. Vatikan'a 4-5dk yurume mesafesinde. merkezi ve cok iyi. civardaki cafe ve restoranlarla anlasmasi da var, indirimli yararlanabiliyorsunuz. Odalarin gunluk temizligi yapiliyor, ucretsiz wifi var. Odalar pek genis degil ama turistik gezi icin yeterli bir konaklama imkani sagliyor. zaten turist adam aksamdan aksama dus alip uyumaya gelir odasina ki burasi da bunu fazlasiyla karsiliyor. Sahsen ben tavsiye ederim.

iyi gezmeler.
  • kenyali cilgin forvet  (16.02.15 05:19:10)