bot markası

şöyle erkek için kaliteli, su geçirmeyen 300 tl civarı bot markası tavsiye edebilir misiniz?

ecco. 600 liralik goretex vibram tabanli botlari 250 ye satiyolardi sezon sonu indiriminde. Ozdilek parkta magazalari var.

  • rentts  (15.02.15 15:41:57)
erkek arkadasim dockers'dan baska bot giymiyor; 1 ay once yine bot aldik, dolasip dolasip dockers aldi. fiyati da o civarlardaydi. iyi marka demek ki memnun diyorum ben.

  • fraise  (15.02.15 15:42:10)
merhaba. soğuk olmayan bir yerde yaşıyorsanız derdiniz sadece su geçirmemesi ise ben bunu aldım geçenlerde hem inanılmaz hafif, ayrıca fikrimce şık.

www.decathlon.com.tr
  • libertine  (15.02.15 15:42:43 ~ 15:43:02)
camper bulursan o da iyi

  • Sarix  (15.02.15 15:42:45)
outdoor bot istediğinizi varsayarak o fiyata lafuma, merrell gibi markaları söyleyebilirim. biraz daha limiti yükseltirsek asolo, salomon, jack wolfskin, scarpa, dolomite gibi markalar da var. columbia'yı söylemiyorum. onu geçin.

  • cannibal corpse  (15.02.15 15:43:08)
ağır olması dert değilse harley davidson iyi. kendine güveni geliyor insanın, yürürken hepinizi ezerim ulan fikrini aşılıyor insana. özgüven aşılıyor, değişik bir ayakkabı.

kızlarla daha rahat konuşuyorum. okulda ve işte başarım arttı. teşekkürler harley...
  • mesglsn sanirm bn yatiyrm  (15.02.15 15:44:15 ~ 15:44:55)
dockers aldık su geçiriyor o yüzden yeni bot almak istiyoruz. harley davidson da tarzı değil kendisinin:) diğerlerine bakıcam teşekkürler

  • sta  (15.02.15 15:47:03)
Ecco soylememin sebebi hem outdoor hem de klasik tarz botlari var. Yak derisinden yapiliyor ve kalitesi "en az" camper kadar iyi. adamlar bu iste usta. North face, jack wolfskin, colombia, salomon kullanmis birisi olarak bot islerinden az cok anladigimi soyleyebilirim. gecen gun magazasina gittim benim numaram olsa inanin 2-3 tane alcaktim.

  • rentts  (15.02.15 15:54:39)
çok fazla teknik detayını bilmem ama ben 3 yıl önce nevzat onay'ın bir botunu almıştım. hafif , yürümesi rahat bir bot. bu sene yağmur , kar bol olduğundan iyice bir deneme fırsatı buldum. su geçirmedi. 3 sene önce 350 liraydı fiyatı. denk gelirse deneyebilirsin.

  • montauq  (15.02.15 16:15:34)
bulabilir misin bilmiyorum ama sorel çok iyidir.

  • s e ff a f  (15.02.15 19:57:30)
jack wolfskin. HB de indirimde bu aralar.

  • anonymice  (15.02.15 20:02:43)