evin mis gibi kokmasini saglamak

bana soyle guzel ve kalici bir koku onerebilir misiniz? boyle butun ev mis gibi koksun, uzun surede kalici olsun istiyorum. koku cubuklari vs cok ise yaramiyor bence ama bu marka cok iyi dediginiz varsa onlara da bakinabilirim. birazdan cikip ona gore bir koku alacagim.

tesekkur ederim simdiden herkese.

kalıcılığı günlerce sürmese de, yerleri sildiğin suya lavanta yağı katabilirsin. en azından sildiğin gün her taraf efil efil lavanta kokuyor :) başka sevdiğin bir esans da olabilir. ben bizim camları sileceğim zaman bile beze döküyorum bikaç damla yağ, tavsiye ederim onu.

  • a gun and a pack of sandwiches and nothing  (15.02.15 15:54:09)
Kokulamadan önce evde bütün eve buhar yayılabilecek şekilde elma sirkeli su kaynat. Ya da kalorifer peteklerinin üstüne sirke dolu küçük kaplar koy. Üç dört saat onlar dursun. Sirke iyice buharlaştıktan sonra kısa bir havalandırmanın ardından ne kokusu sıksan uzun süre kalır.

  • alperz  (15.02.15 16:00:18)
Eyup sabri tuncerin leylakli spreyini sık ve biraz havalandir. Ara sira sirkeyle evi sil ve bol havalandir

  • photo85  (15.02.15 16:35:07)
arkadaşlar sirkeyle evi silmenin mantığı nedir?

  • pinkpeony  (19.02.15 19:43:47)