samsung s4 için portatif şarj aleti powerbank

kullananlar vardır illaki. ne alayım ne önerirsiniz?

soruyu anlamadim. portatif tasinabilir demek. ama islem sirasinda mi tasinabilir? harici akku sarj aleti mi kastettigin? öyleyse güvenilir marka olmasi önemli. s4 ve ipad icin anker e5 kullaniyorum IQ üzerinden amp degeri ayarlamali. memnunum. 4 defa sarj ediyor gibi görünüyor su an.

edit: o halde cevabim hala ayni: anker serisi IQ tech. E5 16000 mah kullaniyorum. 4teyim ve tek tik kaldi sarji. sarj süresi uzun bu cihazlarin ama bu tarz seylerin cihazina zarar verme ihtimali yüksek eger bozulur, atlarsa vs. o yüzden en ucuzuna kacmamak gerek. 2 temel sorun var. ilki overcharge durumunda kapatmasi gerek. ikincisi de circuitin atlamaya izin vermemesi. samsungun ürünleri de var. ama kalitesine vs dikkat diyorum özellikle.
  • wiillii  (13.02.15 19:08:15 ~ 19:37:34)
powerbankleri soruyorum

  • false pretension  (13.02.15 19:30:56)
sony cp-v3 kullanıyorum. s4. yüzde 60a çıkarıyor.

  • bir ileti paylastim  (13.02.15 19:38:14)
Bu ürün gerçekten iyi bir ürün. Fiyatı da iyi şu anda.. www.bulabilirim.com

  • VazgectimSenden  (01.03.15 21:06:18)