[]

ps4 battlefield 4

psn plus olmadan online oynanmıyor onu biliyorum. peki 2. el battlefield 4 alsam içinde kodu kullanıldı ya da kullanılmadı gibi mevzular var mı? Yoksa psn plus varsa her şey tamam mı?

Ek soru: internetten oyun, ek paket almıyorum. psn hesabı için yine de us mi açayım?


 
PSN Plus varsa sorun yok.


  • once  (13.02.15 18:52:17) 
içindeki kod kullanılmış olabilir, onun garantisi yok ama o kod da olsa olsa ya 1 ay ücretsiz plus üyeliği ya da silah vs paketi olur. ikinci el oyunların online oynanamaması olayı ps3'te vardı, ps4'te tamamen kalktı o. online için de plus üyelik olması yeterli.

ek paket ve oyun almıyorsan plus üyeliğinin olduğu hesaptan devam, sorun yok.
  • Unorthodox  (13.02.15 22:47:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.