kadıköy'den ikea'ya toplu taşıma?

otobüs dışında bir şey var mı? metrobüs tramway deniz yolu hava yolu ay saçmalıyorum yok bence ama şansımı deneyeceğim.

şimdilik yok. ileride çekmeköy metrosu o taraftan geçecek.

  • lemmiwinks  (13.02.15 14:59:23)
bayrampaşa ikea'ya vapur ile sirkeci, ordan tramway ile aksaray, ordan da metro ile kartaltepe/kocatepe durağında inerek gidebilirsin. ya da marmaray ile yenikapı, ordan metro ile kartaltepe/kocatepe'ye gidebilirsin.

  • lemmiwinks  (13.02.15 15:01:50)
IKEA Ümraniye İETT otobüs hatları!

Ikea Ümraniye önünden geçen 18 adet İETT otobüs hattı şöyle;

131A A. Yesevi Mah. - Ümraniye
19D Bereket Sitesi - Üstbostancı
131B Çiftlik Mah. - Ümraniye
10M Kadıköy - Ümraniye
20Ü Kadıköy - Ümraniye
11H Ortaçeşme - Ümraniye
131 Sultanbeyli - Ümraniye
131C Sultanbeyli - Ümraniye - Santral
131T Taşdelen - İMES - Ümraniye - Santral
11ÇB Ümraniye - Çavuşbaşı - Kavacık
122C Ümraniye - Mecidiyeköy
122L Ümraniye - Metro - 1. Levent
138 Ümraniye - Ömerli - (Hüseyinli Köyü)
15B Üsküdar - Güzeltepe - Ümraniye Dev. Has.
131YS Yenidoğan - İMES - Ümraniye - Santral
122B Yenidoğan - Mecidiyeköy
522B Yenidoğan - Topkapı
11G Yenidoğan - Ümraniye

Ikea Ümraniye'ye metrobüs ile ulaşım!

Ikea Ümraniye'ye metrobüs ile ulaşmak için Anadolu yakasındaki Altunizade durağında inerek Ümraniye - Çakmak Mahallesi yönüne giden otobüsleri kullanabilirsiniz.

emlakkulisi.com

komple hatları koyayım dedim, sonradan arayanlar da denk gelir belki diye.
  • fuel oil  (13.02.15 15:22:39 ~ 15:23:58)