mervelere gitmek

Kadın üyeler böyle diyip erkek arkadaşınızda kaldınız mı sahiden ?

yok abi kesinlike kalmadık. imkansız senin bu dediğin.

  • elorelia  (13.02.15 02:04:26)
ben kendim kalmadığım gibi kalan bir kadın da duymadım

  • mula  (13.02.15 02:05:48)
hayır.

  • asisamus  (13.02.15 02:08:22)
türkiye'de kaç tane aile, kızının mervelerde kalmasına izin verir diye de düşünmek lazım. gerçek merve bile olsa izin vermezler ki hacı.

  • mesglsn sanirm bn yatiyrm  (13.02.15 02:11:21)
Bunu söyleyip günübirlik istanbul'dan izmir'e sevgilisine giden arkadaşım diyemem ama bir tanışım vardı, yapan yapıyor.
Bulunduğum yerler konusunda böyle bahanelere hiç başvurmadım şahsen, sarsılacak güven herhangi bir kaçamaktan mühim geldi her zaman. Ailelerin de *kanmayacağını düşünürdüm fakat dediğim gibi yapan yapıyormuş. *Edit

  • oranjlaturanj  (13.02.15 02:14:09 ~ 02:19:34)
olur mu hiç öyle şey?

  • rencideedipadivar  (13.02.15 02:20:05)
Bol bol.

  • aychovsky  (13.02.15 02:36:22)
mervelere giderken erkek arkadaşımda kaldım demişliğim var.
erkek arkadaş derken, erkek olan bir arkadaş yani cenkist kardeşim. aklın karışmasın.

  • klar  (13.02.15 02:38:02 ~ 02:38:25)
kız arkadaşım başka bir arkadaşına kalmaya gittiğini söyleyip bize gelmişti.

not: düşündüğünüz şeyleri yapmadık

not2: ılık değilim
  • metalika  (13.02.15 03:18:45)
Sadece arkadaşlarımla tatile gidiyorum deyip erkek arkadaşımla tatile gitmiştim.
sonra da kendiliğimden itiraf ettim zaten.

  • innerbliss  (13.02.15 07:50:08)
sayısız örneğini gördüm 3 yılda. ha, gidilen adam ben değildim tabii, hep başkası. ben sadece tanık olan tarafım...

  • fransizkalanadam  (13.02.15 07:54:12)
gittim tabi. hala da gidiyorum. yapcak bişi yok :D he isim merve değil değişiyor tabi, bildikleri evli barklı insanlar genelde. "baba sevgilime kalmaya gidiyorum görüşürüz" desem pek iyi şeyler olmaz.

  • pokerface  (13.02.15 08:30:11)
Bir kere sedalara gidiyorum deyip sedalara gitmiştim ama evde kalmamıştık gece beyoğluna eğlenmeye gidip sabah eve dönmüştük öyle boktan bir geceydi ki gece hayatımı daha başlamadan o gün bitirdim..

  • mutekebbir  (13.02.15 08:56:21)
Asla ve kat'a :p

  • pandispanya  (13.02.15 09:02:00)
kalmadım. yetişkin hayatımda ailemle yaşamış olsam kalırdım.

  • mutevazi  (13.02.15 12:36:54)
Ben hiç yapmadım. O yüzden hiç izin de alamadım. Yatılı konusunu zaten zorlamazdım bile, tek isteğim kızlı-erkekli arkadaş doğumgünlerine katılabilmekti. Ablam da benimle aynı muameleyi gördü tabii. Ablam 40 yaşını geçip artık evlilik yapma ihtimali iyice azalınca bir gün bir atışma sırasında ablam anneme "bir yere gezmeme izin vermiyordunuz, nasıl erkek arkadaş edinebilirdim ki" demişti, annem de "aklına koyan yapar" diye cevap vermişti. Annemi çok severim, Allah başımızdan eksik etmesin, ama bu Türk tipi ikiyüzlülüğün en net tanımıdır diye düşünüyorum.

  • SiyamkedisiZorro  (13.02.15 12:45:15)
Yemez bizimkiler. Töre cinayetine kurban giderim mazallah

  • photo85  (13.02.15 16:02:10)