paul auster- invisible

bu kitap türkçeye çevrildi mi? ensest öğeler var, serbest mi?

Turkcesi var. Ensest var. Kitap kotu. Paul Auster bitmis.

  • jaygatsby  (12.02.15 22:16:35)
Ensest olan başka kitaplar da okudum. Yasak değildir demek ki.

  • sehpa fx350  (12.02.15 22:26:57)
o kitaptan canımı zor kurtardım, auster bitmemiş de, azalarak bitse iyi olur. ama ingilizcesi en azından akıcıydı, türkçesi biraz sıkıntı yaratır gibi.

edit: türkiye'de ensest konulu kitap serbest değilse çok gülerim, akraba evliliğinden ortalama iq 21 olmuş, kitabını mı yasaklayacaklar.
  • freya  (13.02.15 08:45:30 ~ 08:46:28)