[]

İnternet hızı çok düşük

Merhaba 2-3 gündür bilgisayardan hız testi yapıyorum ve inanılmaz düşük gözüküyor bilgisayar hızım. 0.3 mbps gibi bir değerde seyrediyor. Ancak cep telefonumdan bir şeyler indirdiğimde gayet iyi iniyor orada bir problem yok. TTNET'i günlerdir arıyorum cevap bulamadım bir türlü.

Bunun sebebi ne olabilir? Ne yapabilirim?


 
modeminin ayarlarına girip kanalını değiştir.

192.168.1.1
  • maresalx  (12.02.15 20:46:04) 
cep telefonundan derken, kablosuz üzerinden mi 3G üzerinden mi indirirken sorun yaşamıyorsun?


  • gochebe  (12.02.15 21:24:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.