Çokoprens'in kakaolu'sunun adı (90'ların sonu)

Merhabalar,

97-98 yılında 1. sınıfa başlamıştım ve o zamanlar okula giderken her sabah aldığım, çokoprens'in kakaolu olanı bir bisküvi vardı. Aynı çokoprens gibi, fakat kakaolu idi. Şu an onun adını hatırlayamıyorum. Herhangi bir fikri olan var mı? İki farklı versiyonu vardı gibi anımsıyorum; hem kakaolusu hem de farklı bir türü daha..

Rica etsem bi zihinlerinizi yoklasanız, kakaolu olduğunu özellikle belirtiroyum çünkü "çikolata" yazmazdı üzerinde..

Umarım hatırlayan birileri çıkar.

İyi günler.

Probis?

  • teknikekip  (12.02.15 15:12:23)
bisküvi kısmı mı kakaoluydu ?

  • nick konusunda kararsizim  (12.02.15 15:14:43)
Probis değil hayır.

Evet, Bisküvi kısmı kakaolu idi, paket'ide siyahtı..

Belki farklı bir markaya aittir, Ülker'e ait olup olmadığını net hatırlamıyorum çünkü.
  • tamamyahallederiz  (12.02.15 15:19:36)
mars mıydı neydi adı. bilemiyorum. ama hatırladım. bence başka bi markaydı.

  • tepedeki psychedelic adam  (12.02.15 15:26:50)
O muydu bilmiyorum ama bi donem saray biskuvi populer diye bi urun cikardi. Paketi siyahti

  • photo85  (12.02.15 15:41:47)
yok abi onlar da değil.

paketi; çokoprens'in paketine benziyordu ve paketin tamamı siyah. bisküvi de çokoprens'e benziyordu fakat tamami ile simsiyahtı, üstündeki bisküvi de, içindeki krema tarzı şeyde..

dediğim gibi belki de düşük çaplı bir markanın ürünüydü, hatırlayamıyorum açıkcası. :(
  • tamamyahallederiz  (12.02.15 15:44:59)
Tamtam olabilir mi, delikliydi böyle

  • bitersin  (12.02.15 15:55:11)
yok maalesef oda değil. cidden hafıza çok ilginç bir şey, görüntüsü zihnimde canlanıyor paket'in ama üzerinde yazanları göremiyorum bir türlü..

  • tamamyahallederiz  (12.02.15 16:09:32 ~ 16:10:06)
eti prenses?

  • kedi yavrusu  (12.02.15 17:46:57)
eti prenses'in simsiyah paketli olanı var mıydı? ben hiç bir yerde görselini bulamadım. :/

  • tamamyahallederiz  (13.02.15 10:36:36)