Kredi kartı limiti arttırma

Maaş kartım teb olduğu için, kredi kartımda limitimi teb bonusta yapmak istiyorum. ki istediğim limit 3500, cok ucuk da değil.
teb kredi kartına borcum: 700 civarı
maaşım: 2000
bir başka bankaya borcum yok.
limit arttırma talebim red edilmiş. sizce neden olabilir ki bu?

kart borcu bitmeden kredi başvurusu bile almadıkları olabilir. ondandır.

  • teknikekip  (12.02.15 14:26:45)
kredi notuna göre oluyor galiba hiç bir fikrim yok. benimde 400 tl'lik öğrenci kredi kartım vardı işbankasından. kartın süresi doldu öğrenci kartımı iptal edip yeni kart çıkardılar. limiti 3300 tl olmuştu. borcu genelde asgari mi ödüyordun?

  • false pretension  (12.02.15 14:29:58)
evet asgari ödüyordum. gecen ay yarısını bu ay da yarısını ödeyip bitiriyorum ama..
anlamadım..

  • hede hodo  (12.02.15 14:33:22)
kredi puanınız düşüktür. benim kredi kartım ilk çıktığında limit 2.200'dü. 8 bin lira kredi borcum vardı. Daha sonra limit 4400'e, 1 ay sonra da 8500'e çıktı. 2-3 ay düzenli öderseniz sizinki de yükseltilir.

  • himmet dayi  (12.02.15 14:48:38)
Arttirma talebinizi ne kadarlik girdiniz? 3500 olarak mi? Musteri limitiniz yeterli gibi duruyor. Baska kartiniz var mi? Sektor limitinizde de bir sorun yok gibi. Ilgili subeden bilgi alabilirsiniz. Size ayrintili rapor cikarirlar.

Kredi puani kredi karti limit arttirim taleplerini tahmin ettiginiz kadar etkilemiyor. 900 lu bir puaniniz olmadigi surece sorun yok. Bankalar limit arttirmak icin can atar ama sizin limit sorununuz olabilir.

Limit arttirma islemini subeden talep edin bu arada. Online yapmayin.
  • joy luck club  (12.02.15 15:36:35)