bunu nerede satabiliriz?

selamlar babamin yaptigi boyle bir eser var. bunu sahibindene koyduk ama sanmiyorum alici kitleye ulasacagini. nerdelerde satabiliriz bunu ? nasil reklamini yapabiliriz?

oha pardon :)

www.sahibinden.com

nasıl bir eser?
foto yok.

  • sutlu nescafe  (10.02.15 20:11:33)
risk budur, olmayan eseri satabilirsen zaten helal olsun.

  • gkn  (10.02.15 20:11:55)
oha, çok güzelmiş lan. param olsa alırdım net. :/

bu diğer sitelere filan da koysanız, sanalpazar.com vs.
  • klassno  (10.02.15 20:15:51)
bence pek güzel.

bu tür el işi güzel sanat objeleri zaten hemen satılmaz bir süre beklemeniz gerekecek zamanla oturur piyasası.
  • efrasiyab87  (10.02.15 20:17:04)
1500 tl çok değil mi yahu? altın mı satıyorsunuz :/

  • devilred  (10.02.15 20:17:06)
Cok guzelmis. Cok pahaliymis ama. Tabi emek var bisi diyemem. Ilginc hediyeler sanat eserleri gercek tablolar vs satan bi site varsa onlarla anlasin bence hem seri imalat da ister belki onlar sizden

  • photo85  (10.02.15 20:18:24)
bence de biraz pahalı, max. 500 filan olması lazım.

  • yeni dunya duzeni  (10.02.15 20:19:38)
2000 liradan 4 tane valilige sattik. cok gelebilir

  • seljax  (10.02.15 20:20:03)
kız kulesinin işletmecisi hamoğlu Holding'i bi deneyim derim.

  • monreve  (10.02.15 20:20:13)
ben o yerleri size soruyorum iste.

mesela hiltona goturduk oraya koydular 2 aydir hic alici cikmadi. aklima freeshop geliyor ataturk havaalanindaki ama mail atip merhaba sunu sizin oraya koysak yazmakla olacagini sanmiyorum.
  • seljax  (10.02.15 20:21:33)
öldürtmeyin fiyatı 1000-1500 iyi.

  • efrasiyab87  (10.02.15 20:22:54)
pendik green park hotel... arap turistler gelip gidiyor, alirlar.

  • from potomac to kuban  (10.02.15 20:23:03)
eseri gördüm, babacığının ellerine sağlık.

zet.com'da bir hesap açıp satabilirsin bu tip eserleri.
  • karaage  (10.02.15 20:23:53)
bunu sadece çok meraklı olan alır aşırı pahalı. freeshop'tan kimse 1500TL'lik hediye almaz.

  • kuzey li  (10.02.15 20:24:38)
Döküm falan olmadığı, gümüş kaplama içerdiği ve el yapımı olduğu için bence fiyat uygun.

Ben olsam bir youtube kanalı açıp bu tür eserlerin nasıl yapıldığı ile ilgili video çekip bilgi verir, altına ingilizce çevirisini de yazardım. keyword lere de "hand made / statue / craft" vs. şeyler yazardım ki bu şekilde arama yapanlar bulabilsin.
Sonra satış için güzel fotoğraflar çekip Ebay ve sahibinden.com a koyardım. Sanat galerileri ile konuşup satış imkanlarını araştırırdım.

Bu tür sıradışı işçilik içeren eserlerin yurtdışında da talibi oluyor. Ebay' e de youtube linkini koyun, bir şekilde popüler olur.
  • pozzecco  (10.02.15 20:25:07)
aslinda pederin yaptigi bu cok matah degil

5 yilda sunu yapti bakabilirsiniz www.erolkilic.com.tr
  • seljax  (10.02.15 20:25:26)
Çok güzel olmuş, eline sağlık ama "babamın yaptığı" dersen hayatta 1500 lira etmez o. 500-700 maksimum görür. "Sanatçı Erol Kılıç..." diye başladığın tanımla o 1500 lira hatta çok daha fazla eder ama. Fiyat düşürme sahibinden, gittigidiyor vs. koy buralarda dursun. Satılır elbet.

Hatta şu internet sitesi dışında bir iki blog açar, bir iki yerde ismini geçirirsen onu satıp araba bile alabilirsiniz. Sanat böyle bir kavram.
  • nawar  (10.02.15 20:42:46)
fiyat iyi düşürme. ürün de harika. ellerine sağlık babanın. metalini ağaçtan toplasan bile işçiliği var.

  • sutlu nescafe  (10.02.15 20:52:19)
sahibindeki resimlerden çok iyi anlaşılmıyor bence güzelliği. o sitedeki yakın çekimler çok güzel. ne kadar ince bir iş olduğu ve fiyatının neden 1500 olduğu çok net görülüyor. öyle fotolardan koyun bence.

  • hayir bu koyden olsam nolcak  (10.02.15 21:34:06)
ebay elbette.

  • rygard  (11.02.15 06:02:24)