[]

puding içine krema eklesem

Potibor biskuvili - kakaolu pudingli pasta yapıyorum borcam içine.. Puding pişince icine, bir kutu krema eklesem daha güzel olur mu acaba tadı?
 
hepsini birden ekleme, yavaş yavaş ekle. ekledikçe karıştırıp tadına bak, tam kıvamını bulursun.


  • mutlusismankedi2015  (10.02.15 14:38:37) 
Yani onsuz da yapabilirim ama daha güzel olur mu tadı sizce?


  • vercingetorix  (10.02.15 14:39:33) 
olur tabi, sonuçta yağ.

eğer sıcakken eklersen kaymak eklemek gibi bir şey olacaktır. tadı yoğunlaşır.

eğer pudingi oda sıcaklığına getirir, kremayı ekler ve biraz da çırparsan krema ile puding arası güzel bir şey çıkıyor. hatta bazıları bunu yarım paket krem şanti tozuyla yapıyor. tabi tozla yaparken en önemli nokta pudingi soğutup eklemek. yoksa su gibi oluyor puding.
  • pokerface  (10.02.15 15:46:01) 
Ya zaten tatlıyla bi dolu kalori alıcan bir de kremaya gerek yok bence :)


  • lcha  (10.02.15 16:10:20) 
Zaten son iki cevabı görene kadar eklemeden yaptım gitti :'(


  • vercingetorix  (10.02.15 17:25:28) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.