kepek problemi için clear men iyi midir?

yoksa onu verene kadar üstüne 3 5 ekle git şunu mu al diyorsunuz?

head and shoulders clinical strength baya iyi. sacin/cildin cok fazla kuru degilse bunu kullanabilirsin.

  • kobretti  (10.02.15 07:11:22)
sanki saç dökülmesinin önemli bir sebebi de kepekmiş gibi geliyor bana. o yüzden kurtulmak lazım. mecitefendi aldım aktardan o da tırt cıktı. bi faydalı guzel bı sey bulamadım arkadaş..

  • hede hodo  (10.02.15 07:13:27)
zetion.

  • devorgilla the gunslinger  (10.02.15 07:21:59)
eğer klinik denecek kadar fazla kepek probleminiz varsa zetion kullanın. problem geçtikten sonra hedenşoldur.

  • kibritsuyu  (10.02.15 07:23:50)
ölümcül bir kepek yok aslında. ama saçımı hızlı hızlı ovunca kepek dökülmeye başlıyor.
hedenşoldur'u deneyim olmadı. sebamed saçmı kurutmuştu ve herhangi bir faydasını görememiştim maalesf..

  • hede hodo  (10.02.15 07:29:42)
Nick inde çözüm hede' n shlder ;)

  • hayatbirfilm_basroldesensin  (10.02.15 07:34:23)
su iki urunden de cok memnun kaldim

www.neutrogena.com
www.walgreens.com

turkiyede var mi bilemedim.
  • yirtik foto  (10.02.15 07:53:07)
ben clear'ın kırmızısını kullanıyorum birkaç aydır, memnunum.

  • eloharp  (10.02.15 08:01:23)
Bence kullandığın su ve saç yapın hepsi önemli, yanlış kullanacağın şampuan saçlarını dökebilirde..

Normal zeytinyağlı sabun kullanan arkadaşıma uydum bende saçım kepekten geçilmiyor şimdi, zetion kullandım işe yaramadı, sebamed bana iyi geliyor onu kullanmaya başladım, dediğim gibi tavsiyeler bir nebze işe yarıyor.
  • redeath  (10.02.15 08:19:36)
eczaneden ketoral şampuan alın. kesin çözüm. kırmızı rengi garip gelebilir ama kepeği yok eder.

  • corneillus  (10.02.15 08:25:18 ~ 08:25:29)
kışın cildin kurumasından luyorsa eczaneye de sorarak pirdolin, nizoral gibi şampuanlardan kullanabilirsin. bir de kaşınıyorsa onu önleyici tonikler var adını hatırlayamadım şu an. tamamen yok etmiyor sorunu ama insanı baya rahatlatıyor.

  • freya  (10.02.15 10:39:14)