televizyon bitti mi?

4-5 ulusal kanalı gezdim şimdi. her birinde aptal saptal diziler. 500 yıldır anlatılan hikayeler tekrar tekrar çekilip dizi diye koyuluyor. yarışma programlarına bakıyorum sanki sınavla geri zekalıları toplamışlar gibi içinde yarışmacılar var. kim 500 bin ister izliyordum ama onu da artık gece yarısına çektiler o da izlenmiyor. futbolla ve siyasetle ilgilenmiyorum.

kısacası izleyecek bir şey yok mudur? illa ayda 70-80 tl verip belgesel kanalları olan paketlerden mi almak gerekiyor?

siz ne düşünüyorsunuz?

1 hafta once aynisini dusundum. Suan mesela ulusal kanallarda ulan istanbul disinda guzel dizi yok. Hele oglen vakti tam yasli ve ev kadinlarina hitap edenler disinda bisi yok. Digiturk alip history channel falan izlenebilir.

  • alp9900  (09.02.15 22:08:03)
5 yıldır televizyonda maç dışında bir şey izlemedim.

  • tescillimarka  (09.02.15 22:10:54)
3 yıldır televizyon izlemiyorum.

  • savagemirage  (09.02.15 22:16:53)
torrent'ten indirdiğim dizi ve filmler haricinde kullanmıyorum diyebilirim.

belki bir 24 kitchen, belki bir national geo.
  • mermize  (09.02.15 22:17:00)
tv bitti, internet bile bitti. gezi blogcuları yüzünden dünya da bitti. akıllı tv vs sebebiyle ekstrem sporlar bile bitti. çok fena tükendi her şey. düşe düşe 3 sn.lik vinelara falan düştük. bahçe çapalamanın vakti geldi.

  • namus ninjası  (09.02.15 22:17:42)
ben hep modern rehinciler, depo savaslari vs izledigim icin beni etkilemeyen bitis.
evet para verip belgesel kanali almak gerek.

  • pinking of you  (09.02.15 22:48:43)
radyo tiyatrosu dinleyin :) hem daha keyifli hem de işinizi yaparken de dinleyebiliyorsunuz.

  • sen olmayan cocuk benim  (09.02.15 22:50:49)
çoktan. çoktan bitti.

  • dokuz numara dort yildiz  (09.02.15 23:07:37)
namus ninjasının da dediği gibi, o belgeselleri de istediğimiz an, "on demand", izleyebilir hale geldiğimizde o kanallar da bitecek. sadece canlı yayınlar kalacak geriye.

  • ron dennis  (09.02.15 23:10:02)
Ben de 3 yıldan fazladır tv izlemiyorum ama discovery channel falan severdim olsa yine izlerim ama paket almak lazım.O yüzden benim için tv biteli çok oldu.

  • nickimi yermisin  (09.02.15 23:21:45)
çoktan bitti diye bir şey yok, televizyon her zaman 'televizyon'du. eskiden ulusal kanallarda izlenecek ne buluyordunuz ki şimdi bulamıyorsunuz? bir iki çok iyi diziyi çıkarsanız 5-10 sene önce de diğer kanallar aynı şeylerle doluydu. unutuldu gitti. diziler, yarışma programları... hep bunlar vardı ve böyle devam edecek.
keyfinize göre haftada 1-2 program belki bulursunuz, gerisi hikaye.

  • asisamus  (09.02.15 23:50:29)
digiturkte belgesel paketlerini izlemek için 70-80 tl vermiyorsun 20-30 tl ye halledebiliyorsun

  • sta  (09.02.15 23:55:26)
türk televizyonu bitmiş olabilir. ben d smartta izleyecek bir şey buluyorum her zaman. bbc hd + 24 kitchen + belgesel kanalları yetiyor.

  • king lizard  (10.02.15 00:11:47)
Ya bitti ya da değişmedi ama yıllar önce zeka yaşıma hitap ediyordu büyüyünce etmemeye başladı. Küçükken keyifle izlerdim tv 10 senedir falan izlemiyorum. Eşim maç izliyor ben yabancı dizi. Bak yabancı diziler de tv de yayınlanıyor demek ki bizim televizyonculukta iş yok. Arasıra tekrar izle seçeneğinden dada-dandinista tarzı bişiler açıp izliyoruz. Bi de ntv de gece güzel belgeseller oluyor. 2 gün önce leonardo da vinci vardı dün de 1. Dünya savaşının başlangıç sebeplerini inceleyen bir belgesel vardı.

  • kucukharfler  (10.02.15 01:39:22)