Steam'de bug mı var?

bir arkadaş turkcell mobil ödeme yoluyla oyun almış. ama hiç para gitmemiş. (sanırım mobil ödeme için cüzdan oluşturuluyor, yani faturaya eklenmiyor) öyle olunca yüzlerce liralık daha oyun almış (aralık ayında olmuş bunlar) hala oynuyor beleş beleş. bu konu hakkında bilgisi olan?

ben yilbasinda aldim , pasa pasa faturada odedim.

  • 1917  (08.02.15 23:02:26)
steam tl'ye geçtiğinde oluşan bir ödeme yöntemi ( boacompra ) hatasıydı. fazla bilgim yok ama baya bi kişi yararlanmıştı. aşağıdaki gruptan daha net bir cevap alırsın. bende oradan duydum zamanında...

www.facebook.com

ban dalgası gelecek dediler falan. arkadaşın hala oynuyorsa iyiymiş...
  • synche  (08.02.15 23:10:17 ~ 23:13:24)
Turkcellde mobil ödeme sisteminde bir haftalık açık vardı.. Bir hafta sürdü o dönemde turkcellde çalışıyordum :) konu sadece steamde değil tüm mobil ödeme işlemlerinde tl düşmemesiydi...

  • the reci  (09.02.15 00:53:32)
Steam'e değil Turkcell'e kaçtı o mevzu bildiğim kadarıyla. Haliyle steam sallamamış, turkcell prestij kaybetmektense yutmuş olabilir.

  • rygard  (09.02.15 02:38:02)
İki ay önce olan şey şimdi mi söylenir?? İnsan zamanında söyler de daha fazla kişi yararlanır :)

  • EkimBebesi  (09.02.15 03:05:14)
ben de çok geç öğrendim hiç yararlanamadım :/

  • saim  (09.02.15 12:39:23)
Hata sadece steam e özel değildi mobil ödeme ile yapılan tüm işlemlerde tl düşmüyordu.. Bahis hesabı ödemeleri burger king steam vs vs

  • the reci  (09.02.15 15:14:11)