maden suyu şişeleri neden aç-kapa kapaklı olmaz ki?

günde en az iki şişe maden suyu içiyorum, evde şu an baya bir boş şişe kalabalığı oluştu. çöpe atmaya kıyamıyorum, yakın çevremde geri dönüşüm kutusu da yok şişe-cam için. Elbet bir ara bulurum diye evde biriktiriyorum şu an için ama anlamadığım şey şu; neden bu şişeler aç-kapa kapaklı yapılmaz ki? Aç-kapa kapaklı olması derdime çare olacak değil ama yine de bir kısmını atmamış oluruz en azından. mesela gece yatağın kenarına bir şişe su koyardım ben aç kapalı olsaydı bunlar. vs vs.

evet, derdimi sikeyim.

akmina nın var ;

www.sanalmarket.com.tr
  • delidir yakalayin  (08.02.15 20:34:45)
sırma'nın var.

cdn.avansas.com
  • teknikekip  (08.02.15 20:36:12)
Akminanın litrelik limonlu maden suyu vardı, plastik şişede çevir aç kapaklı. Bi kere tansaştan aldım bi daha bulamadım. Çok sevmiştim halbuki.

  • sehpa fx350  (08.02.15 20:41:26)
cam şişelerin aç-kapa kapaklısı olanı var mı acaba?

  • sen olmayan cocuk benim  (08.02.15 20:42:09)
şişe istiyorsanız sırma'nın litrelik maden suyu var: www.sirmagrup.com

  • teknikekip  (08.02.15 20:46:29)
Sırma'nın Cam şişe aç kapa kapaklısı da var :)

www.sanalmarket.com.tr
  • orta buyuklukte bir ulkenin krali  (08.02.15 20:48:37)
Cam şişeler için orjinal metal kapağa benzer tak-çıkar kapaklar var. Onlardan üç beş tane alıp kullanabilirsiniz.

  • heritage  (08.02.15 20:51:41)
belediyenin çöp toplama saatinden sonra dışarı koy, 24 saat içinde atık kağıt işçileri zaten alır onu.

  • rygard  (08.02.15 21:03:10 ~ 21:03:25)
Atmazsın, geri dönüşüme kazandırılmaz diye yapmıyolardır.

  • amarikanya fitbolcusu  (08.02.15 23:18:49)