İstanbul'da güvenilir,uygun ücretli ve iyi çalışan özel test labratuarı

Yaptıracagım bazı kan ve idrar testleri var. Sgk olmadığı için devlette de dünya kadar para ödücem.
Sonuç:(Anadolu yakasında oturuyorum ama avrupaya da giderim.)
Ölçümleri güvenilir olan, indan kazıklamak değil gerçekten uygun fiyata kaliteli ve güvenilir hizmet beren özel temiz bir labratuvar lazım. Detaylı testler istenecek dolayısıyla, ölçüm aralığı geniş olan iyi bi yer olması lazım. Kızıltoprak'ta gelişim labratuarı diye bir yer buldum,gideniniz varsa yazabilir mi?

olcum de nasil bir guvensizlik olabilir? bu olcumleri insanlar yapmiyor, her yerde ayni aletler kullaniliyor. test sonucunun olcum yapilan yere bir artisi eksisi yok. sonuctan bagimsiz olarak kazancini elde ediyor. o yuzden sonuclari degistirmeleri de pek ihtimal dahilinde degil. evine en yakin olan yere git yaptir bence.

  • crucio  (08.02.15 13:37:00)
Gelişim tıp iyidir fakat kazıktır.
Ben geçen hafta kızıltoprak şubesine tam kan testi ve insülin direnci testi için gittim. 1750 TL istediler.
Açlık tokluk şekeri ve insülin direnci testini 288 liraya yaptırdım. Diğer kan testleri için aile hekimine gittim, ücretsiz yaptılar.
  • spikey  (08.02.15 13:40:43 ~ 13:41:10)
crucio doğru diyorsun cihazlar ölçüyor ama farklılar da çıkıyor.henüz sana denk gelmemiş demek ki

  • gadlemler  (08.02.15 13:57:50)
Biruni.

  • bilmemkacincinick  (08.02.15 14:08:58)