Mümkün mü?

Böyle soruları saçma bulurdum ama sorsam iyi olacak. Temmuz ayına kadar 10 bin tl olması gereken bi para var elimde. Yani olsa bomba olacak. Şu anki miktar 2.500 elimdeki. Bahis harici öneriniz var mı? Biraz risk alarak hangi yollarla yükseltilebilir? Çalış diyenleri seviyorum, zaten çalışıyorum, o aylık yaşam masrafımı karşılıyor. Fikirlerinizi merak ettim. Bir şey alıp satma olabilir, her türlü fikre açığım.

e5te şaşal su satarak falan. tam tarif ettiğin, riski de var, her an trafik açılabilir ve ezilebilirsin, suyu alıp para vermeden fıyabilirler. arada gelin arabası denk gelirse o da ek gelir getirir. (gelir kelimesini ikiledim, anlatım bozukluğu oldu).

  • ismail yk  (08.02.15 11:19:50)
Malesef makul bir yolu yok bunun, hem sirkülasyonu hızlı olan hem de kar marjı yüksek olan hem de kumar olmayan bir enstürman bulman imkansız. hedefine ulaşmak için her ay parana %25 değer kazandırman lazım. Bitcoin işine gir desem araştırması soruşturması bile 5000 liradan fazlaya tekabül eden enerji harcatır. ama mevcut koşullarda kumara yakın riskte işler olmadan yapamazsın.

imkb desen yine öyle sağlam tüyolar alman lazım ki o tüyolara ulaşmak da baya enerji harcatır. kaldıraçla forexe gir desen yine bunların kumardan hiç farkı yok sıradan insanlar için.

borsada sağlam tüyoyla 1-2 ay içinde %80 kazanç bile mümkün. sıradan biri için bunun gibi ince bir durumu kısa vadede 2 kere yakalamak ise imkansıza yakın.
  • calligrapher  (08.02.15 11:37:27 ~ 11:37:54)
borsa ve bahis dışında mümkün değil. borsa için sağlam tüyo lazım ancak futbola veya nba'e merakın varsa her gün bir iki saatlik analizlerle düzenli olarak kuponlar yapıp kazanabilirsin. yine de risk tabi elindeki 2500 tl'den de olabilirsin. bahis derken de iddaa'dan bahsetmiyorum kesinlikle iddaa'nın saçma politikaları ve düşük oranlarıyla kazanmak çok zor. yurt dışı bahis siteleri diyorum ancak onlar da illegal bilgin olsun.

cointellect patlamasa onu önerebilirdim. gerçi patlayacağı belliydi de ilk zamanları olsa girilebilirdi.

bir de amerika, çin ya da dubai'den elektronik cihaz alıp (iphone, fotoğraf makinesi vs) satabilirsin ama bunun için de ya yurt dışına gitmen ya da oralardan güvenilir bir arkadaş bulman lazım.
  • halitkin  (08.02.15 11:52:17 ~ 11:55:01)
2500u harcama ve 7500 biriktirmek icin calis. Bu sekilde gayet mumkun.

  • f_d  (08.02.15 12:13:46)