bakırköy ruh hastanesi sorusu

ya burdan randevu alcam, doktorun bi sonraki randevusu 10 dk sonra la bu nasıl psikiyatri sistemi? dahiliye doktoru mudur bu. ya sabır. bilgisi olan var mı?

eskiden daha kısaydı sanırım. asistan hekimler grev ve eylemlerle süreyi attırdılar. bu artmış hali malesef.
bildiğim kadarıyla daha uğraşıyorlar

  • ceycey e  (08.02.15 01:41:07)
ilk bi git, memnun kalmazsan özeller var

  • anonymice  (08.02.15 01:47:21)
ne demek memnun kalmazsan, 10 dk diyorum

  • mula  (08.02.15 01:47:57)
Ilk kez mi alıyorsunuz? Eğer öyleyse gideceğiniz doktor sizi dinler hemen, terapiye ihtiyaç varsa randevu verir baska bir doktor için ama bir ay sonrasi için fln olabilir. O doktor uzun uzun konuşuyor sizinle. Ilk doktor sorunu tespit edip ilgili hekime yönlendirmis oluyor yani.

  • pike  (08.02.15 01:59:58)
ilk kez, hiç sevmedim ne bu ya çok nazlılarmış

  • mula  (08.02.15 02:02:58)
Dahiliyede de ancak hastaligini biliyosan 10 dk yeter onun disinda sikayetle gitsen "hii tamam al bu ilaci kullan"

Saglik reformu cok super
  • la noix  (08.02.15 07:55:48)
Ozellerde bile nazlanan var. orda bile 10dk da postalamaya calisiyorlar.

  • nick konusunda kararsizim  (08.02.15 08:02:30)
Ya çok afedersiniz ama hepsinin mk o bakirkoy ruh ve sinirdekilerin.

  • damdanakan  (08.02.15 08:45:54)
Yani ki gitme oralara "mümkünse". Sana bi numara vereyim, ona görün. Seans ücreti çok uçuk değil, 10 dk da da yanlis ilaç verip (belani s.kip) yollamaz.

  • damdanakan  (08.02.15 08:48:19)
Devlet hastaneleri: - neyin var? + kendimi kötü hissediyorum. - al sana ssri, yörü git mantığıyla işler. psikoterapi gibi bir şeye başlanacağını zannetmeyin ya da bana çocukluğunu anlat hüseyin, gibi bi şeyler demelerini. çok ciddi şikayetlerle gidip yakınmaları azaltmaya yönelik ilaçla geri dönen çok insan var.

  • non descript  (08.02.15 09:14:07 ~ 09:23:05)
@damdanakan
neden özellikle bakırköy? bakırköy'dekilerin seçimi değil ki bu

  • la noix  (08.02.15 10:41:37)
cerrahpaşa'da 15-20 dakika dinliyorlar. doktorları da bakırköydekilerden daha ilgili.

  • kedi yavrusu  (08.02.15 10:58:41)
@damdanakan ya ben sgk'lı değilim zaten yakın eve diye oraya gidecektim, mesajdan ver istersen isim/no. özellere baktım kime gidicem seçemedim ondan hastane

  • mula  (08.02.15 11:12:08)
Doğrudan muhattabınız Sağlık Bakanlığıdır.
Sistemi getiren de en kısa sürede hasta bakılmasını isteyen de sağlık bakanlığıdır.
Kaliteli hizmet istiyorsa özele git (tabi bulursan) demek isteyen de dolayısıyla kimdir? Anladınız siz onu..
  • eccocan  (08.02.15 14:23:12)
Bakirkoydeki doktorlarin is yoğunluğu daha fazla ve ne hikmetse gördüğüm en ilgisiz doktorlar bu hastanede. Hastayi azarlayip yollayan mi dersin, on dk bakmayip yanlis ilaç tedavisi başlatan mi? Ortami gidip bi görseniz ne demek istediğimi az çok anlarsiniz zaten.

@mula: bilgileri yolluyorum özel mesajla. Ogrenciysen ya da issizsen tolerans gösterecektir bahsettiğim doktor. Sabit bi fiyat politikası yok ve samimi bir kadin.
  • damdanakan  (08.02.15 14:44:21)
ya parası sorun değil zaten sgk yok bende devlete de gitsem para ödüyorum tek derdim yakın olmasıydı, ondan orayı denedim.

  • mula  (08.02.15 15:03:20)