[]

blueberry nerede bulurum?

merhaba, migroslarda realde falan bulamadım.macro'da vardır gibi geldi ama yakınlarda o da yok.avrupa yakasında nerede bulabilirim sizce?
 
bir de yaban mersini olarak arayın malum burası türkiye, herkes blueberry diye bilemeyebilir. nitekim kimse çileği strawberry olarak aramıyor, ahududuya raspberyy demiyor ya da böğürtlen için blackberry veya dewberry demiyor.


  • lavazza  (07.02.15 02:08:44) 
aktara git aktara, ama lavazza nın da dediği gibi blueberry nedir hacım ya? mis gibi türkçesi var.


  • feel the blanks  (07.02.15 06:48:32) 
A101 de var


  • duhan  (07.02.15 09:17:39) 
tazesini bulmak epey zor, ama aktarlarda ya da pazar da kurusunu bulursun çok rahat.


  • bay b  (07.02.15 09:58:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.