lise öğrencisi erkek kuzen ile

yarın nereye gidelim? ne yapalım? kendisi ankara'nın uzak bir ilçesinde yaşıyor. bana misafirliğe geldi. ben de değişik birşey yapsın istiyorum. go-kart dedim istemedi. sinema dedim 'güzel film yok. paramıza yazık' dedi. ata binmiş, 5 boyutlu film izlemiş. ona soruyorum ne yapalım diye. farketmez, evde de dursak olur diyor. aklıma başka bişey gelmedi. bir öneriniz var mı?

ankarada mı? dt'nin güzel oyunları var tiyatroya gidin fiyatı da ucuz

  • mutlusismankedi2015  (06.02.15 22:36:21)
ankara, evet. onu da teklif ettim, yazmayı unutmuşum. istemedi :/ istememesine de sinir oldum zaten de neyse o başka duyurunun konusu

  • sheridans  (06.02.15 22:37:27)
ver 20 tl cebine internet kafeye gitsin, velede bak, ne istiyor günü birlik milano turu mu.

  • efrasiyab87  (06.02.15 22:41:51)
rahat bırakın çocuğu o zaman :D

lise son falansa bira içmeğa götürün
  • nickimin hakkini veremedim  (06.02.15 22:42:41)
lise 2'de. ama öyle bira içecek modda falan değil. çocuk hala.

teknolojiye ve böyle teknik işlere pek bi meraklı.
  • sheridans  (06.02.15 22:45:22)
bit pazarı varsa götürmeyi teklif edin. belki eski bilgisayarlarda çalışan parçaları falan alıp kendisi takmak ister bi şyler yapar.

  • nickimin hakkini veremedim  (06.02.15 22:48:22)
Kaçış oyunlarına gidebilirsiniz.

  • yatagants  (06.02.15 22:49:11)
bit pazarını teklif ediyorum hemen.

@yatagants kaçış oyunları kç tl idi? 2 kişi gitsek ne veririz yani?
  • sheridans  (06.02.15 22:50:22)
sheri seni yaratıcı bilirdim ben de. öncelikle ilkokul degil lise ögrencisi :) tekliflerin bayağı cocuksu olmuş. bence genc birkac arkadasini da ara ve güzel bi canlı müzikli mekana gidip takılın hep birlikte. cok hosuna gider.

  • bana jacob diyolar  (06.02.15 22:52:25)
@jacob at dedim yahu. daha me diyim :)))
yahu ben 28 yaşındayım. genç arkadaşım olsun olsn 25 yaşındadır (varsa tabi öyle bir arkadaşım) sıkılmaz mı ki? bi de onu söyliyim o zaman

  • sheridans  (06.02.15 22:57:13)
ben lisede kuzenimle öyle takılmayı çok severdim 10 yaş vardı aramızda yani sıkılcağını çok düşünmüyorum tamamen farklı bir ortam olduğu için ilgi çekici oluyor ama yarın hava iyiyse olmadı 7. cadde,tunalı falan yaparsınız etrafa bakarsınız yani.

  • dilligaf  (06.02.15 23:09:06)
@diligaf +1 aynen öyle kardes. mesela bazen abimin arkadaslarıyla bulusmalarına bende giderdim. yalnızca sohbetlerini dinlerdim cok güzel olurdu.

  • bana jacob diyolar  (06.02.15 23:10:58)