whatsapp grupları

yahu nabıyonuz bu gruplarda? ingilizcesi almancası fransızcası da varmış. ne konuşuyorsunuz? üşenmiyor musunuz tek tek o mesajları okumaya? beni arkadaşlarım 5 kişiden oluşan bir gruba aldığında bile çaresizlikten ne yapacağımı bilemezken siz neden onlarca kişinin sürekli yazdığı bir gruba dahil olmak istiyorsunuz?

eleştirmek için değil, merakımdan soruyorum.

valla bizim almanca grubunda durgunluk hakim :')

ama ben mesela grubu sey icin acmistim, cok almanca konusarak/yazısarak pratik yapabilecegim birileri yok diye
  • yuzır  (06.02.15 15:31:55 ~ 15:32:52)
valla aynen, o yüzden hiç bulaşmıyorum. kazayla bi gruba dahil oldum, olcak gibi değildi, çıktım sonra tekrar eklediler, tekrar çıktım tekrar eklediler mecbur kaldım :( sessizde gerçi ama yine de bunaltıyor sürekli mesaj gelmesi

  • Lt. Col. Frank Slade  (06.02.15 15:32:41)
ya bu gruplar uzatmalı sevgili gibi oluyor.
bir süre sonra sıkılıyor, ayrılmak istiyorsun ama geçmişte paylaşılanların hatırına katlanıyorsun.

  • corneillus  (06.02.15 15:36:50)
whatsapp gruplarını sevmiyorum ama fransızcası varsa katılmak isterim.

  • 100 monkeys  (06.02.15 15:44:38)
Bolca ve aşırı gereksiz geyik muhabbeti ve genelde kendisine yürünülen bir adet hatun.

  • KaraSakall  (06.02.15 15:47:59)
ingilizce grubu varsa alınabilir miyim?

boş zamanı olanlar için uygun sadece bu gruplar :)
  • dieselsingle2  (06.02.15 15:54:16)