[]

L'essir D'amore(Ask iksiri)'daki bir sarkiyi ariyorum.

Bu doktor Dulcamara miydi, o adam soyluyordu. Bir sahnede bu adam sadece cikiyor, sarkisini soyluyordu. Sarkida insanlari nasil kandirdigini falan anlatiyordu yanlis hatirlamiyorsam. Gecen sezon IStanbul'da izleyen varsa, sahnede doktor ve 2 dansci kiz kaliyordu, o sirada soyledigi sarki iste sordugum.
Daha once bulmustum, simdi bulamiyorum bir turlu! 
Udite o rustici adli arya mi? Zaten baska aryasi yok hatirladigim kadariyla. Degilse Kevork Hocaya soriyim ne soyledi temsilde baska.


  • la traviata  (05.02.15 21:57:28 ~ 22:02:32) 
Yok o degil maalesef:(
Cok makbule gecer, Kevork'dan dinledim ben de o aryayi:)

  • delifaruk  (05.02.15 22:15:10 ~ 22:15:23) 
Tamam sordum. Cevap gelince soylerim.


Io son ricco, e tu sei bella düeti degil di mi?
Gerci orda ilani ask gibi bir durum var insanlari kandirmayla ilgili seyden ziyade.
  • la traviata  (05.02.15 22:20:36) 
Yok duet degil diye yazacaktim tam, o arada dinledim evet bu!
Ben yanlis hatirladim, soruyu yaniltici sordum kusura bakma.
Cok tesekkurler!
  • delifaruk  (05.02.15 22:28:13 ~ 22:28:24) 
o da tam online olmustu. upuzun seyi bosuna yazdim adama : ) neyse. rica.


  • la traviata  (05.02.15 22:33:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.