film tavsiye öneri (aratınca da çıksın kolayca di mi)

Sevgili Kardemir Demir Çelik Karabükspor Sevdalıları...

Bir ay kadar bir süre için ailemin yanına döneceğim.Sıkılacağımı tahmin ettiğim için gitmeden bir film arşivi hazırlayım kendim için dedim.yardımınıza ihtiyacım var.

Daha önce izleyim "vay anam vay neler dönmüş serhat ya" dediğim filmler (çok popülist olcak liste ama)

1- V for Vendetta
2-American History X
3-Donnie Darko
4-Sin City
5-The Pianist
6-Saving Private Ryan
7-Fight Club
8-Memento
9-the Machinist
10-Eternal Sunshine of the Spotless Mind

ben de ufak çaplı bir liste yapmış olayım bu vesileyle.
görüldüğü gibi sanki biraz daha thriller mystery seviyorum.
şimdiden teşekkürler.

  • chaud  (16.08.09 01:48:48)
angels and demons

not: her filmle ilgili duyuruya angels and deamons cevabını verebilirim şu an. yeni izledim, evet. muhteşemdi..
  • dambil  (16.08.09 01:50:32 ~ 02:20:48)
(bkz: inside man)
(bkz: alpha dog)
klasik ama (bkz: the usual suspects)
her türlü david fincher filmi
  • duch von souch  (16.08.09 02:31:57)
aşka susayanlar. internete erişim imkanın varsa youtube'dan izleyebilir ya da burda indirip birleştirebilirsin.

onun dışında bir de dizi tavsiye ederim. futurama örneğin izlemediysen tüm bölümler indirip götürebilirsin. filmlerden daha iyi arkadaş olacaktır.
  • başımıellerimin arasınaalıpdüşündüm  (16.08.09 02:57:50)
seven pounds
changeling
green street hooligans
city of god
slumdog millionaire
the reader
  • hayur  (16.08.09 03:14:09)
the midnight meat train diyorum ben de bugün izledim fena değildi ama süper bir şey de bekleme açıkçası. nispeten süpriz sonlu bir film o yüzden de izlenebilir bence.

  • argent dawn  (16.08.09 04:35:06)
tanrı kent

  • demre  (16.08.09 07:04:48)
death proof
oldboy

yenile tanrılar çıldırmış olmalı serisini edindim ben şahane şahane. ailenin yanına geldiğinde haber et paylaşayım seninle. ahahay ne eğlendim yahu
  • kathy  (16.08.09 11:17:42)
  • yuto  (16.08.09 12:44:28)