İntikam için biriyle yatmak

Merhabalar ekşi duyuru sakinleri... Size bir sorum olacak.

Diyelim eski sevgiliniz sizi çok samimi olmadığınız, anca karşılaşınca selamlaştığınız bir elemanla aldattı. Eleman da kızla yatarken sizin sevgili olduğunuzu biliyordu. Neyse, durumu öğrenince ayrıldınız bu kızdan ama hala aklınıza geldikçe sinir oluyorsunuz bu duruma.

Birkaç yıl sonra arkadaş ortamında hoş bir kızla tanışıyorsunuz. Muhabbet sırasında kızın bu elemanın sevgilisi olduğunu öğrendiniz. Kızla muhabbetiniz de bayağı iyi gidiyor. Telefonunu falan alıyorsunuz. Eski sevgilinizle yatan dallamadan intikam almak için bu kızla yatmaya çalışır mısınız?

Kız yetmez, kardeşiyle de uğraşırım

  • ron dennis  (05.02.15 19:22:21)
Hayır elbette. Hangi kayd u şart altında olursa olsun, sevgilisi oldugunu bildigim kadın, sevgilisinden ayrilana kadar bacimdir. Zaten ben kimseyle yatmaya çalışmam. Onlar çalışsın abi, ben ne calisacam.

  • nereye bu gidis  (05.02.15 19:22:48)
Intikam falan ne basit isler be panpa. Hayir hoslandiysaniz birbirinizden yatin da intikam urkutucu geldi.

  • aeroflot  (05.02.15 19:26:03)
bu tarz basitliklerle ugrasan insanlari her zaman hakir gormusumdur. aldatmis iste, sen o insani komple sil cikar hayatindan, ne diye sacma triplere giriyorsun asamamis ergenler gibi.

  • federer  (05.02.15 19:45:24)
hiç acımam. net.

  • fransizkalanadam  (05.02.15 19:48:39)
Ben rövanşı alırdım. Çak geç.

  • i was made for you  (05.02.15 19:53:34)
Kızın niyeti varsa armut piş ağzıma düş olur, hem intikam için uğraşmamış da olursun. Denk geldi ama ilahi adalet gibi oldu diye düşünürsün :)

  • hayal bilgisi  (05.02.15 19:56:52)
Federer +1 hadi onlar yapmis bir kisiliksizlik, sen de mi kisiliksizsin?

  • yuzır  (05.02.15 19:58:48)
Evet.

  • long live rock n roll  (05.02.15 20:07:39)
bu bildigin agir pustluk. yapma abicim.

  • yirtik foto  (05.02.15 20:25:30)
bence o herife kızma eski kız arkadaşının ne mail olduğunu göstermiş işte fena mı.Fırsat yakalayamayıp da hep hayatında olsa daha mı iyi olurdu.

  • turkuaz  (05.02.15 23:36:19)
csb olduğunu biliyorum ama durum hakkında konuşayım, intikam için de olsa sevgilisi olan bir kadına yazan kişi karaktersizdir. aldatılmak değil, aldatmaktır leke.

  • hashus 1099  (05.02.15 23:47:36)
yat diyeceğim ama o kızın ne suçu var. tamam o da sevgilisini aldatıyor ama kendi hesabına. ne biliyim kesin yat siktir et, için soğusun. benim eski sevgilime sevgili bulmaya çalışan arkadaşımı hatırladıkça sinir olurken ben.

  • andy kaufman  (06.02.15 03:28:52)
Ne farkin kalır? Diyor icimdeki insan, ama icimdeki abazan tam tersini söylüyor

  • sen de git sen de unut  (06.02.15 03:49:29)
bir an olsun tereddüt etmem.

  • joooper  (06.02.15 08:01:59)
böyle bir zemin oluşursa anasıyla bile yatarım. ama birisi beni aldatmış diye intikam olsun diyerek önüme gelenle yatmam. bunu kendime saygısızlık ve eziklik olarak görürüm. aldattıysa "vay amk" deyip geçerim yani uğraşmam, bana ne. o onun haysiyetsizliği. "beni aldattı, hemen gidip revenge sex yapmalıyım" diye bir durum söz konusu olmaz.

ama hiç yoktan, ben uğraşmadan böyle bir durum oluşursa zbam zbam saplarım.
  • what is love  (06.02.15 08:05:37)
Çok ezik bir intikam yöntemi. Ben adamı döverdim ilk başta.

  • arnold schwarzeneger  (06.02.15 08:11:55)
asla yapmam. unut gitsin, uğraştığına değmez.

  • [silinmiş]  (06.02.15 08:17:25)
o adam onu yapınca onun için düşündüğün kişilik yapısına bürünmek istiyorsun. çok saçma bir düşünce. o adam dallama diye senin de dallama olmana gerek yok.

  • himmet dayi  (06.02.15 10:11:02)
çalışırdım

  • dafuq  (06.02.15 10:32:07)
kısasa kısas

  • realist hayvan  (07.02.15 17:59:03)
kızdan hoşlanıyorsan intikam ektra olur işte. ancak sırf intikam almak için de yapılacak iş değil. çünkü adamdan intikam alacağım diye kızın duygularıyla oynamak var ki bu seni daha kötü bir duruma sokar.

  • kallesnikof  (07.02.15 19:09:09)
Zor bir durum. bir tarafın intikam almak için yanıp tutuşuyor " bana kimse acımadı amına koyayım ben niye acıyayım?" diyor.
diğer tarafınsa "yapma, kızın ne günahı var?" diyor. eğer eleman kötü bir insansa, insanlara zarar veriyorsa, bencilse intikam duygun ağır basar. karar senin ama eline fırsat geçip kullanamazsan eğer takıntılıysan ilerde keşke yapsaydım diyeceksen intikam almana kızmam. başka türlü intikam alman mümkünse al bence.

  • komando kani var bende  (07.02.15 19:46:50)
Abi bu olayları nasıl yaşıyorsunuz ya :/ Olaya bak brezilya pembe dizisi ..

  • cenkist  (18.02.15 14:46:16)