Gözlerinizin feri söndüyse, Heyecanınız gittiyse

ne yapıyorsunuz genelde geri getirmek adına? n3tw0rk3r'ın sorusundan (git: 901712) sonra bir aksiyon almam gerektiğine karar verdim.

o soruya verdiğim cevap da na böyleydi zaten:
benim içimde hiçbir heyecan yok, bu aralar herşey gayet b*ktan gidiyor istikrarlı olarak.

hiç. bir şey yapmıyorum. şimdilik tekrar geri getirip bir kez daha kaybetmeye gerek yok. böyle idare etmek daha kolay...

  • ucan spagetticanavari  (05.02.15 15:48:09)
valla ben bi sürü bişi yaptım da hangisinden başliim :) heyecanım bi geldi ama eksik bişeyler var, ufak tefek sinir olduğum şeyler var filan. sıkıldığın, bunaldığın ne varsa dönüştürmeye, değiştirmeye uğraş. zor, sancılı ama işe yarıyor.

  • bradshaw  (05.02.15 15:54:27)
biraz klişe olacak ama, hakketen güzel ne oluyorsa o boktan süreçten hemen sonra oluyor.
o yüzden ben herşey çok kötü gidiyorsa seviniyorum kesin güzel birşey olucak diye.
Oluyor da hakkaten.
  • innerbliss  (05.02.15 16:08:31)
Bende Pantera konser kaydı açıp spor yapıyorum, iyice terledikten sonra duş ve sıkma portakal suyu içiyorum :) daha ne olsun..

(Ama öncelikle sana ne iyi gelir onu bilmelisin)
  • redeath  (05.02.15 16:31:52)
Spor yap

  • aeroflot  (05.02.15 17:22:43)
Saka bi yana asik ol. Bolca disari cik. Biseyler ic ve guzel kiz/oglan avina cik ;)

  • aeroflot  (05.02.15 17:23:51)