ne oynayayım?

piyasadaki her oyunu ultra'da çalıştıracak bilgisayarım var, bir tek hearthstone oynuyorum amk. arada bir de dota 2.

ne oynasam?

cod/bf serisi ve benzeri oyunlar ve mmorpg'ler artık fazlasıyla bayıyor. fps ve mmorpg için fazla mı yaşlıyım neyim artık. azıcık kafa kullanmayı gerektirecek, eğlenceli oyun tavsiyelerinizi bekliyorum. ya da benim kriterlerimi boşverin. "bunu kesin oynamalısın" diye düşündüğünüz oyun varsa bile söyleyin lütfen. uzun zamandır hs dışında bişey oynamadığım için muhtemelen tavsiye edeceğiniz oyunu oynamamışımdır henüz. multiplayer/singleplayer aklınıza ne gelirse söyleyin.

son bir not: en son severek bitirdiğim single player portal 2'ydi.

bioshock infinite'ten başla

  • false pretension  (04.02.15 20:43:41)
eu iv

  • efrasiyab87  (04.02.15 20:51:58)
farklı bir tarz önereyim madem, grim fandango'nun remastered'ı çıktı geçenlerde.

  • gibicibicis  (04.02.15 20:53:18)
titanfall

  • biraz karamsar biraz mavi  (04.02.15 20:58:28)
ben de aynı durumdayım hiçbir şey oynamıyorum. (unity,fc4,shadow mordor yarıda kaldı )

içlerinden en çok shadow of mordor 'dan keyif aldım en gerçekçi orta dünya oyunuydu hala çok yetersiz ama oynanır.

not:ekran kartı isteyen olursa satmaya karar verdim şu an > zotac amp gtx760
  • bluebey  (04.02.15 21:09:35)
kesinlikle darkest dungeon oyna. dün çıktı.

  • ufukcel  (04.02.15 21:13:40)
Nostalji olsun, Battle for Middle Earth II oynayın. :))

  • bengi tonyukuk  (04.02.15 21:26:37)
Sniper elite 3e bayıldım.

  • vincentvega  (04.02.15 21:33:50)