Şirket hesabıma iphone 5s alsam sorun olur mu?

www.vodafone.com.tr
Linkteki ücretlendirme kısmına bakabilirsiniz.

Bugün denk geldim bu kampanyaya red business kullanıyoruz yani 24 ay 55 TL mükemmel fiyat. Merak ettiğim bu fiyata ek bişey olmaz mı şaşırdım doğrusu bu kadar uygun olmasına o yüzden soruyorum sonra iş yeriyle de aramı bozmayayım.
450 TL civarı fatura ödüyoruz gerçi bu ay 600 geldi direk faturamıza ek 55 TL ise süper.

imkansız derim belirtmedikleri birşeyler vardır mutlaka. yoksa 1320 tl ye 5s verirler mi? esaslar kısmında taahhütname var orda farklı şeyler demiş.
olur da alabilirseniz haber verin ben de hemen alayım.

  • oku oku yazar ol  (04.02.15 19:09:06)
Ücretlendirme kısmında "aylık ek ödeme" diyor. Ek yani :) neye ek o tutar ona bakmak lazım.

  • in god we trust all others we audit  (04.02.15 19:11:26)
tarifene+ o ücret.

ayrıca şirket hesabına öyle bayiye gidip telefon alamıyorsun diye biliyorum. vodafone kurumsal bakıyor o işlere.
  • Lt. Col. Frank Slade  (04.02.15 19:12:57)
Arayıp soracağım biraz üzerine düşeceğim bu konunun
Zaten şirket alacak ben kullanacağım tabi daha konuşmadım o ayrı

  • six packsiz  (04.02.15 19:41:05)
Siz kişi başı ayda kaç para ödüyorsunuz?
Bu 55 tl'den yararlanmak için ayda 127 ödüyor olmalısınız, ama 12 aylık kontratınız varsa iphone alabilmek için o kontratı bozmanız lazım. Buradan da 127-95=32 iphone aylık=87(55+32), toplam=2088.
Umarım yanlış biliyorumdur.
  • atom karincanin torunu  (04.02.15 19:52:58 ~ 19:53:46)
Kişi başı mı 127 ödememiz gerekli?
12 ay taahhütlü kullanıyoruz şuan havuz sistemi var.
Bilgiyi nerden aldınız acaba
  • six packsiz  (04.02.15 20:00:32)
www.vodafone.com.tr
Burada normal ücret 127 diyor, ben hiç 12 ay kontratlı fiyata ek telefon verildiğini de görmedim, çünkü ikisi ayrı kampanyalardır ve birleştirilemezler genelde.

  • atom karincanin torunu  (04.02.15 20:03:40)
Biraz daha araştıracağım hocam şuan red business kampanyasındayız ama fiyatın farklı olmasının nedeni vodefone kurumsal temsilcinin gelip özel teklif vermesi.
Benim düşüncem faturamıza ek 24 ay kalma sözümüze alabiliyoruz.
umarım böyledir araştırıp dönerim buraya tekrar
  • six packsiz  (04.02.15 20:12:52)
12 aylık taahhüdümüz sorun oldu :/ o kadar ümitlendik ama olmadı başka yollar arayayım en iyisi :)

  • six packsiz  (04.02.15 20:23:46)